Golemo
Dworzec Autobusowy
Dodano: Poniedziałek, 27 lutego 2017 19:04

W sobotę została oficjalnie otwarta nowa część największego krakowskiego dworca autobusowego

W sobotę została oficjalnie otwarta nowa część największego krakowskiego dworca autobusowego przy ul. Bosackiej. Pasażerowie mogą z niej już korzystać. Dzięki rozbudowie liczba odjazdów ma się zwiększyć o ok. 450 dziennie.

Dodano: Poniedziałek, 19 stycznia 2015 19:36

Dworzec autobusowy marzeń - za niecałe pięć lat?

Nad płytą dworca Małopolskich Dworców Autobusowych stanie nowoczesny, wysokiej jakości budynek biurowy. Będzie także podziemnym garaż. Przebudowane zostaną także obiekty znajdujące się pod stałą ochroną konserwatora czyli drukarnia, wieża ciśnień oraz lokomotywownia.

Dodano: Piątek, 6 czerwca 2014 21:32

KRAKÓW. Jest szansa, że w tym miesiącu zakończy się remont górnej płyty RDA

Jest szansa, że jeszcze w tym miesiącu zakończy się remont górnej płyty Regionalnego Dworca Autobusowego w Krakowie. Oznaczać to będzie koniec poważnych komplikacji dla pasażerów.

Dodano: Wtorek, 4 marca 2014 20:32

Władze Nowego Targu: dworzec stanie się faktycznie centrum komunikacyjnym

NOWY TARG. - Nie były to łatwe rozmowy. Mamy do czynienia z przewoźnikami z całego powiatu, a także z przewoźnikami tranzytowymi - komentuje wiceburmistrz Eugeniusz Zajączkowski negocjacje dotyczące regulaminu funkcjonowania dworca oraz stawek opłat za korzystanie przez operatorów i przewoźników z dworca autobusowego DEKADA Nowy Targ.

Dodano: Sobota, 18 stycznia 2014 12:26

KRAKÓW. W marcu rozpocznie się remont górnej płyty RDA

W marcu planowane jest rozpoczęcie remontu górnej płyty Regionalnego Dworca Autobusowego przy ul. Bosackiej. Korzystające do tej pory z niego autobusy będą musiały odjeżdżać z innego miejsca. Oznacza to ogromne utrudnienia albo dla mieszkańców okolicznych ulic, a także dla kierowców dojeżdżających do centrum.

Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl