Drzewo
Dodano: Wtorek, 6 marca 2018 16:18

Oświęcimianie walczą o drzewa

Petycja w sprawie wycinki drzew trafiła do władz Oświęcimia i powiatu oświęcimskiego.

Dodano: Poniedziałek, 11 grudnia 2017 16:19

Zamknięta droga w Zakopanem

ZAKOPANE. W związku z zagrożeniem powodowanym przez przewracające się drzewa nastąpiło zamknięcie ulicy Balzera od skrzyżowania z ulicą Sądelską (zakręt w stronę Murzasichla) do Wierchu Poroniec i dalej od Wierchu Poroniec w stronę Morskiego Oka.

Dodano: Sobota, 4 stycznia 2014 15:10

Podhale:Bus z sześcioma osobami uderzył w drzewo (zdjęcia)

Sześć osób - troje dorosłych i troje dzieci - trafiło do szpitala po tym, jak VW Transporter, którym jechali wpadł z poślizg na oblodzonej drodze, w lesie między Łopuszną a Nową Białą, przejechał przydrożny rów i uderzył w drzewo.

Dodano: Czwartek, 26 grudnia 2013 14:46

Dolina Chochołowska już uporządkowana. Na pozostałych szlakach trwa usuwanie skutków wichury

Silny wiatr spowodował między innymi spustoszenie w drzewostanie TPN. Jak informuje Straż Parku, wichura powaliła ok. 600 drzew. W środę Dolina Chochołowska została zamknięta dla turystów. Dziś strażnicy z pomocą ochotników uporządkowali drogę i Dolina Chochołowska znów jest bezpieczna.

Dodano: Środa, 16 stycznia 2013 10:42

GROJEC. Pijany kierowca uderzył w drzewo

W nocy około godz. 1.00 na odcinku DW 948 w Grojcu doszło do wypadku drogowego. 28-letni mieszkaniec Grojca, kierowca BMW, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z jezdni do rowu. Uderzył w drzewo.

Dodano: Sobota, 22 września 2012 15:15

Arbores Vitae – Drzewa życia

"Drzewo Życia” – to fotografia pochodząca z wystawy ZIEMIA Z NIEBA, przedstawiająca samotną akację rosnącą pośród sawanny w Parku Narodowym Tsavo w Kenii.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl