Dotacje
Dodano: Wtorek, 1 maja 2018 21:10

Ratownicy górscy i wodni otrzymają dodatkowe środki

Początek długiego weekendu majowego przyniósł dobre wieści dla osób, które najbliższe dni planują spędzić na górskich szlakach lub nad wodą. Dzięki decyzji zarządu województwa małopolskiego ich pobyt w tych miejscach będzie jeszcze bezpieczniejszy. Właśnie rozstrzygnięto konkurs, w którym 15 jednostek ratownictwa górskiego i wodnego otrzymało dotacje o łącznej wartości pół miliona złotych.

Dodano: Czwartek, 16 lutego 2017 16:56

Pieszo, na nartach i rowerze czyli nowe trasy turystyczne w Małopolsce

Wkrótce w Małopolsce wzrośnie liczba ścieżek rowerowych, szlaków turystycznych oraz narciarskich tras biegowych, a te już istniejące wzbogacą się o nową infrastrukturę. Zakończył się nabór wniosków o dofinansowanie rozwoju lokalnych tras turystycznych, w ramach którego zgłoszono aż 26 projektów. Do podziału Zarząd Województwa Małopolskiego przeznaczył ponad 46 mln zł.

Dodano: Środa, 1 kwietnia 2015 11:47

Projekt FIO Małopolska Lokalnie - dotacje dla społeczników

Do 15 kwietnia trwa nabór do drugiej edycji konkursu dla młodych organizacji pozarządowych, grup nieformalnych i samopomocowych z terenu województwa małopolskiego. Młodzi społecznicy mogą ubiegać się o mikro-dotację od 2-5 tys. zł na projekt społeczny lub rozwój organizacji.

Dodano: Poniedziałek, 7 października 2013 22:15

Dotacje na remonty maopolskich remiz

20 ochotniczych straży pożarnych z powiatów nowotarskiego, tatrzańskiego i suskiego otrzyma od zarządu województwa pieniądze na remonty i modernizacje remiz. Członkowie zarządu Stanisław Sorys i Jacek Krupa wręczyli im w Nowym Targu umowy gwarantujące przyznanie dotacji. W ramach programu „Małopolskie Remizy 2013” ponad 3,6 mln zł trafi do 130 gmin.

Dodano: Niedziela, 21 kwietnia 2013 19:51

Ruszyły ekoedukacyjne fundusze

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie przyznał pierwsze w tym roku dotacje na edukację ekologiczną w Małopolsce. Dzięki nim dzieci będą uczyły się jak bezpiecznie poruszać się po mieście rowerem, a dorośli – jak chronić obszary NATURY 2000. Wnioski o dofinansowanie w drugim konkursie na edukację ekologiczną można składać do końca kwietnia.

Dodano: Środa, 11 lipca 2012 10:08

Czas na biznes! Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla mieszkańców powiatu nowotarskiego i suskiego

- Zainteresowanych zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej, z terenu powiatu nowotarskiego i suskiego, zapraszamy na spotkanie informacyjne, podczas którego można będzie dowiedzieć się o możliwościach pozyskania Funduszy Europejskich na ten cel - informuje Arkadiusz Szymczyk, konsultant Punktu Informacyjnego "Fundusze Europejskie Nowy Targ".

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl