Golemo
Donald Tusk
Dodano: Sobota, 10 lutego 2018 12:31

Papież Franciszek, Andrzej Seweryn, Donald Tusk, Krzysztof Penderecki i inne znakomitości dla chorej na boreliozę reżyserki Magdaleny Piekorz

„Znaleźć nadzieję” to tytuł koncertu charytatywnego, który Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, wspólnie z Filharmonią Krakowską, organizuje dla Magdaleny Piekorz.

Dodano: Czwartek, 18 grudnia 2014 22:50

Przewodniczący Rady Europy Donald Tusk - gościem oficjalnego otwarcia Domu Dziecka w Odporyszowie

W Odporyszowie został od podstaw wybudowany Nowoczesny Dom Dziecka. To pierwszy w Polsce obiekt, który w staranny sposób łączy opiekę całodobową, ofertę warsztatów dziennych oraz zaplecze sportowe i pływalnię. Pod jednym dachem działają trzy odrębne placówki.

Dodano: Piątek, 7 marca 2014 23:25

Wizyta premiera w Krakowie

W sobotę w Krakowie gościć będzie Donald Tusk. Premier weźmie udział w otwarciu Konferencji „Kobieta – Wiedza – Władza. Społeczna rola kobiet na przestrzeni wieków”.

Dodano: Niedziela, 16 lutego 2014 13:44

Premier spotkał się z TOPR-owcami i policjantami - aktualizcja (zdjęcia)

PODHALE. Dwudniowa wizyta Donalda Tuska na Podhalu obejmowała m. in. spotkanie z wychowankami Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego oraz ratownikami TOPR w Zakopanem. W niedzielne popołudnie premier rozmawiał z policjantami pracującymi na stoku narciarskim w Białce Tatrzańskiej.

Dodano: Sobota, 15 lutego 2014 13:07

Premier Donald Tusk przyleciał na Podhale

ZAKOPANE. Od soboty w Zakopanem gości premier rządu. Donald Tusk swoją wizytę na Podhalu rozpoczął od spotkania z władzami miasta i działaczami Platformy Obywatelskiej. W planach jest wizyta w Szkole Mistrzostwa Sportowego. Wieczorem ma udać się do Zębu, by na wyciągu Potoczki kibicować polskim skoczkom, którzy startować będą w konkursie na dużej skoczni w Soczi.

Dodano: Sobota, 28 grudnia 2013 12:47

Premier odwiedził Podhale - oglądał skutki halnego (zdjęcia)

Donald Tusk w sobotę rano odwiedził Zakopane i Kościelisko, gminy, które najbardziej ucierpiały wskutek halnego. Szef rządu podziękował strażakom za sprawnie przeprowadzone akcje, a poszkodowanych zapewnił o wsparciu finansowym, chociaż zastrzegł, że "szastania pieniędzmi nie będzie".

Dodano: Czwartek, 1 sierpnia 2013 21:52

Premier odwiedzi Małopolskę

Centrum Informacyjne Rządu zawiadamia, że w piątek premier Donald Tusk będzie przebywał z wizytą na terenie zbiornika wodnego Świnna Poręba.

Dodano: Czwartek, 8 września 2011 13:53

Premier na podsumowaniu projektu DiAMEnT

Premier Donald Tusk był gościem spotkania podsumowującego rok szkolny 2010/2011 w projekcie DiAMEnT, które odbyło się w Centrum Kultury Wsi Polskiej w Wierzchosławicach. Rolę gospodarza pełnił wicemarszałek Roman Ciepiela.

Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Krynica
Reklama
TdP
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl