Decyzja
Dodano: Środa, 11 października 2017 09:00

Separatory znikną z ul. Kalwaryjskiej - będą dodatkowe miejsca parkingowe

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu zdecydował o usunięciu części separatorów z ulicy Kalwaryjskiej w Krakowie. Dzięki temu zostaną wyznaczone tam dodatkowe miejsca parkingowe.

Dodano: Wtorek, 7 października 2014 22:03

Bp Jan Zając przechodzi na emeryturę

Papież przyjął rezygnację bp. Jana Zająca z pełnienia posługi biskupa pomocniczego archidiecezji krakowskiej – ogłosiła dziś (7 października) w południe Nuncjatura Apostolska w Polsce. 20 czerwca br. bp Zając ukończył 75 lat i z chwilą decyzji papieskiej przechodzi na emeryturę.

Dodano: Poniedziałek, 3 lutego 2014 21:39

Szczawnica sprzeciwia się decyzji o zabraniu karetki

Rada Miejska Szczawnicy podjęła rezolucję w której sprzeciwia się decyzji wojewody małopolskiego Jerzego Millera o przeniesieniu karetki pogotowia ze Szczawnicy do Krościenka.

Dodano: Piątek, 8 listopada 2013 18:56

Ważą się losy zakazu palenia węglem

Radni sejmiku mają podjąć decyzję o zakazie stosowania węgla, drewna i ciężkich olejów opałowych. Wielu ma wątpliwości, czy projekt uchwały zarządu województwa ma szanse na akceptację większości z nich.

Dodano: Środa, 16 października 2013 23:49

Jest decyzja w sprawie rodzajów paliw dopuszczonych do stosowania w Krakowie – rozpoczynają się konsultacje społeczne

Zarząd województwa małopolskiego podjął uchwałę w sprawie rodzajów paliw dopuszczonych do stosowania na terenie Gminy Miejskiej Kraków.

Dodano: Wtorek, 4 czerwca 2013 15:56

Jest decyzja rządu w sprawie budowy odcinka Zakopianki oraz obwodnicy Krakowa

Małopolska otrzyma 800 mln zł. na kolejny odcinek wschodniej obwodnicy Krakowa pomiędzy węzłem Rybitwy a Igołomska. Jednocześnie zapadła również decyzja o przyznaniu 3,5 mld zł. na budowę kolejnego odcinka tzw. Zakopianki pomiędzy Lubieniem a Rabką wraz z tunelami.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl