Golemo
Czaczów
Dodano: Piątek, 20 października 2017 16:21

Woda w Czaczowie wolna od bakterii

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Sączu dopuścił do użytkowania ujęcie wody dla Szkoły Podstawowej w Czaczowie. Analiza próbki wody nie wykazała obecności chorobotwórczych bakterii.

Dodano: Piątek, 13 października 2017 16:50

Bakterie coli w Czaczowie

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Sączu nakazał w trybie natychmiastowym unieruchomić ujęcie, zaopatrujące w wodę Szkołę Podstawową w Czaczowie. Powodem było ujawnienie w pobranej próbce obecności bakterii z grupy coli.

Dodano: Czwartek, 21 września 2017 15:02

Woda z bakteriami w Czaczowie

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Sączu informuje, że w ramach nadzoru sanitarnego została pobrana próbka wody z ujęcia indywidualnego dla Szkoły Podstawowej w Czaczowie.

Dodano: Niedziela, 26 lutego 2017 16:25

Walka partyzantów i żołnierzy KBW w rocznicę pacyfikacji Barnowca (zdjęcia)

W Czaczowie uczczono dziś 68. rocznicę pacyfikacji sąsiedniej wsi Barnowiec przez funkcjonariuszy Urzędu Bezpieczeństwa, Milicji i wojsk KBW. W uroczystościach, upamiętniających tragiczne wydarzenia z 28 lutego i 1 marca 1949 roku wzięli udział członkowie Zarządu Powiatu Nowosądeckiego Franciszek Kantor i Marian Ryba. Był też obecny poseł Arkadiusz Mularczyk oraz powiatowi radni Wiesław Pióro i Ryszard Poradowski.

Reklama
Reklama
Hokej UNIA JP
Najczęściej czytane
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl