Cracovia
Dodano: Piątek, 23 marca 2018 22:30

Szarotki mają brąz! Co za mecz! (zdjęcia)

NOWY TARG. Drużyna TatrySki Podhale pokonała po niezwykle zaciętym i emocjonującym meczu Comarch Cracovię Kraków i wywalczyła brązowy medal.

Dodano: Czwartek, 22 marca 2018 08:00

Hokej: Tychy i Podhale o krok bliżej tytułów (zdjęcie)

5 do 0 to wyniki spotkania GKS Tychy z Tauron KH GSK Katowice w walce o złoto. Nieco bardziej namęczyli się walczący o brąz górale z TatrySki Podhale który zwycięstwo nad Comarch Cracovia przypieczętowali dopiero w dogrywce.

Dodano: Poniedziałek, 19 marca 2018 20:43

Hokej: Katowice w finale, Cracovia z Podhalem zagra o trzecie miejsce

W zakończonym przed chwilą meczu w katowickim spodku gospodarze wywalczyli awans do finału pokonując Comarch Cracovię 4 do 1

Dodano: Sobota, 17 marca 2018 09:03

Hokej: Katowice triumfują w Krakowie

Nie udało się niestety Cracovii wyrównać stanu rywalizacji w playoff. Wczorajszy, przegrany w dogrywce mecz dał KH GKS Katowice trzecie zwycięstwo i już tylko jedna wygrana dzieli ich od finału.

Dodano: Piątek, 16 marca 2018 10:00

Hokej: Cracovia wykorzystała atut własnego lodu (zdjęcia)

Po emocjonującym meczu Pasy sięgnęły wczoraj po zwycięstwo. Przed własną publicznością udało się pokonać Katowiczan - stan rywalizacji playoff 2 do 1, juz dziś kolejny mecz.

Dodano: Wtorek, 13 marca 2018 10:44

Hokej: Cracovia pokonana po raz drugi

Nie mają szczęści małopolskie drużyny - TatrySki Podhale dwa razy pokonane zostało przez GKS Tychy a wczoraj w drugim meczu kolejną porażkę odniosła Comarch Cracovia. Rywalizacja przenosi się teraz na lodowiska w Nowym Targu i Krakowie.

Dodano: Poniedziałek, 12 marca 2018 10:41

Hokej: pierwszy mecz dla Katowic

W niedzielę w Katowicach odbył się pierwszy półfinał pary Comarch Cracovia - TAURON KH GKS Katowice. Mimo dobrej gry i hattricka Kapicy Mistrzowie Polski uznać musieli wyższość rywala.

Dodano: Wtorek, 6 marca 2018 21:27

Hokej: Cracovia w półfinale (zdjęcia)

W szóstym meczu play-off który odbył się dziś w Oświęcimiu zwyciężyła Comarch Cracovia i po zaciętym meczu w którym oba zespołu zostawiły serce na lodzie awansowała do półfinału. Zdecydował gol zdobyty w ostatnich sekundach dogrywki.

Dodano: Poniedziałek, 5 marca 2018 09:53

Piłka: Punkty zostają w Krakowie (zdjęcia)

Wczorajsze spotkanie Cracovii z Arką Gdynia przebiegło po myśli gospodarzy. Co prawda po zdobytym przed przerwą golu Helika goście zdołali wyrównać, ale kolejna bramka zdobyta tym razem przez Piątka ustaliła wynik spotkania.

Dodano: Poniedziałek, 5 marca 2018 08:34

Hokej: Cracovia na drodze do półfinału (zdjęcia)

Po dwóch przegranych meczach wczoraj na własnym lodowisku Pasy znalazły sposób na biało-niebieskich i pokonały Unię Oświęcim 4 do 1.

Dodano: Piątek, 2 marca 2018 10:49

Hokej: Unia wyrównała stan rywalizacji (zdjęcia)

Biało-niebiescy po raz drugi dali swoim kibicom wiele radości i ograli mistrza Polski. Stan rywalizacji 2 do 2 - kolejny mecz w Krakowie.

Dodano: Czwartek, 1 marca 2018 14:19

Hokej: Bialo-niebiescy ciagle w grze

Już pierwsze trzy minuty wczorajszego spotkania Unii Oświęcim z Comarch Cracovią przesądziło losy tego spotkania. Gole któŸe dla gospodarzy zdobyli Jan Daneček i Jakub Šaur ustaliły wynik na całe dwie pierwsze tercje.

Dodano: Niedziela, 25 lutego 2018 22:18

Hokej: hattrick Sinagla (zdjęcia)

Pierwsze cztery minuty spotkania należały do hokeistów Unii, jednak potem bramki zdobywali już tylko Krakowianie zwyciężając w drugim spotkaniu fazy play-off

Dodano: Niedziela, 25 lutego 2018 14:59

Piłka: spotkanie z mistrzem (zdjęcia)

Cracovia grała wczoraj z warszawską Legią. Pasy pokazały się z dobrej strony i ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem.

Dodano: Niedziela, 25 lutego 2018 09:05

Hokej: klasa mistrza (zdjęcia)

W pierwszym meczu fazy play-off Pasy przed własną publicznością nie dali szan gościom z Oświęcimia. Cracovia pokonała Unie 9 do 2 doskonale inaugurując rozgrywki.

Dodano: Poniedziałek, 12 lutego 2018 10:33

Zwycięstwo w ostatnim meczu przed fazą play-off (zdjęcia)

Choć na pierwszą bramkę hokeiści kazali nam czekać aż do trzeciej tercji to wynik szybko ustalił się na korzyść Pasów. W pierwszej fazie play-off Cracovia zmierzy się w Unią Oświęcim.

Dodano: Sobota, 10 lutego 2018 23:13

Punkty zostały w Katowicach

Niestety bez punktowych zdobyczy wróciły Pasy ze spotkania z GKS Katowice. Mimo starań i gonienia wyniku Cracovia zjechała z lodu pokonana.

Dodano: Poniedziałek, 5 lutego 2018 07:53

Rozstrzygnięcie w karnych

Dopiero rzuty karne rozstrzygnęły losy wczorajszego spotkania dwóch małopolskich drużyn. W Krakowie Comarch Cracovia grało z biało-niebieskim zespołem Unii Oświęcim.

Dodano: Sobota, 3 lutego 2018 09:43

Drzewiecki show

Mistrzowie Polski byli wczoraj dobrze dysponowani i pewnie pokonali gospodarzy spotkania - JKH GKS Jastrzębie. Bardzo dobry występ zaliczył Filip Drzewiecki - strzelił dwie bramki a przy trzeciej asystował.

Dodano: Niedziela, 28 stycznia 2018 18:14

Koniec czarnej serii

743 dni czekali kibice Podhala na wygraną z Cracovią. U siebie jeszcze dłużej, bo od 25 października 2015 roku! Każda jednak seria, nawet ta czarna, ma swój koniec i miała go dziś na nowotarskim lodowisku!

Dodano: Piątek, 26 stycznia 2018 23:56

Polonia bez szans

Mistrzowie Polski pokazali dziś formę i nie dali szans przeciwnikowi. Polonia Bytom musiała uznać wyższość Cracovii i odjechała z Krakowa przegrywając 6 do 1

Dodano: Poniedziałek, 22 stycznia 2018 11:54

Spotkanie na szczycie

33 kolejka PHL przyniosła spotkanie mistrza w vive-mistrzem kraju. Niestety broniąca tytułu Cracovia nie znalazła wczoraj sposobu na znacznie skuteczniejszy zespół z Tych.

Dodano: Sobota, 20 stycznia 2018 14:41

Widoczna dominacja

Dwucyfrowy wynik spotkania jakie miało miejsce w piątkowy wieczór oddaje jego cały przebieg. Cracovia kontrolowała jego przebieg od początku, aż do końca.

Dodano: Niedziela, 14 stycznia 2018 22:20

Udany wyjazd Cracovii

Choć droga powrotna daleka to humory będą dopisywać. Krakowianie wracają z Gdańska z tarczą dopisując komplet punktów w swojej tabeli.

Dodano: Sobota, 13 stycznia 2018 08:15

Zła PASsa przerwana

Dopiero rzuty karne rozstrzygnęły wczorajsze spotkanie Comarch Cracovii z GKS Katowice. Pasom dopisało szczęście i odnsieli pierwsze w tym roku zwycięstwo przerywając złą passe z czterech ostatnich spotkań.

Dodano: Niedziela, 7 stycznia 2018 22:38

Unia wraca do gry!

Po piątkowym zwycięstwie w Gdańsku dziś u siebie Oświęcimianie pokonali Comarch Cracovię! Prowadzenie 3 do 0 zdobyli już w pierwszej tercji i mimo wysiłków Pasów by odmienić losy spotkania wygrali 3 do 2.

Dodano: Czwartek, 4 stycznia 2018 22:56

Druga porażka z JKH

Po wyrównanym meczy Cracovia po raz drugi w tym sezonie uległa zespołowi JKH GKS Jastrzębie.

Dodano: Czwartek, 28 grudnia 2017 22:55

Puchar Polski pojechał do Tych. Znowu.

Dopiero dogrywka zdecydowała o tym, kto dziś pojedzie do domu z Pucharem Polski. Wynikiem 6 do 5 hokejowe trofeum po raz ósmy trafiło do Tyszan.

Dodano: Środa, 27 grudnia 2017 23:22

Puchar Polski: Comarch Cracovia – Tauron KH GKS Katowice

W drugim półfinałowym spotkaniu Comarch Cracovia pewnie pokonała katowicki klub i w finale Lotto Pucharu Polski zmierzy się z GKS Tychy.

Dodano: Piątek, 22 grudnia 2017 09:06

Niespodziewana porażka (zdjęcia)

Dość niespodziewaną porażkę odnieśli hokeiści Cracovii. Na koniec sezonu ligowego pokonani zostali przez Orlik Opole wynikiem 2 do 3.

Dodano: Środa, 20 grudnia 2017 13:38

Cracovia kolejny raz lepsza od Podhala

Po dwutygodniowej przerwie, przeznaczonej na mecze reprezentacji w Kanadzie, na tafle wróciły drużyny ekstraklasy. Wczoraj Cracovia podjęła u siebie górali z TatrySki Podhale.

Dodano: Niedziela, 3 grudnia 2017 23:26

Pluszaki na lodzie

Dzisiejszy mecz Cracovii miał inny niż zwykle wymiar, na tafli wylądowały setki pluszowych miśków w ramach akcji Teddy Bear Toss. Niestety, Cracovii dziś one szczęścia nie przyniosły.

Dodano: Piątek, 1 grudnia 2017 23:49

Dwucyfrowy wynik meczu w Krakowie

Aż 10 goli padło łupem Pasów w dzisiejszym spotkaniu z Anteo Naprzód Janów.

Dodano: Środa, 22 listopada 2017 19:28

Miśki wracają na lodowisko!

3 grudnia o godzinie 18:30 podczas meczu Cracovii z GKS Tychy, po raz piąty będzie przeprowadzona akcja Teddy Bear Toss. Na mecz należy przynieść nowe pluszaki, zapakowane w folie (żeby nie uległy zawilgoceniu) i po pierwszej bramce strzelonej przez hokeistów Cracovii rzucamy je na lód - zachęcają organizatorzy.

Dodano: Środa, 22 listopada 2017 09:48

Krakowska lekcja hokeja (zdjęcia)

Wczorajsze spotkanie Cracovii z SMS PZHL U20 omal nie zakończyło się dwucyfrowym wynikiem. Cracovia pewnie zwyciężyła.

Dodano: Poniedziałek, 20 listopada 2017 13:44

Gdańsk triumfuje w Krakowie

Nadzieja na powrót Pasów do dobrej passy stopniowo słabła wraz z kolejnymi tercjami. Ostatecznie Krakowianie ulegli gościom z nad morza.

Dodano: Niedziela, 5 listopada 2017 21:50

Passa Pasów trwa (zdjęcia)

Mimo, że w ostatnich dwóch meczach ligowych Unia Oświęcim zaczęła odzyskiwać pazur to dziś, w starciu w Comarch Cracovia nie miała szans. Obrońcy tytułu Mistrza Polski pokonali gości z Oświęcimia odnosząc 10-te z rzędu zwycięstwo.

Dodano: Niedziela, 5 listopada 2017 15:14

Przerwany mecz Wisły z Sandecją. Sądeccy kibice zdemolowali stadion.

Jak podaje sadeczanin.info kibice z Nowego Sącza którzy przyjechali na wczorajszy mecz do Krakowa wyrwali kilkadziesiąt krzesełek na trybunach, a rzucane przez nich petardy i race spowodowały zadymienie boiska i w rezultacie przerwanie meczu.

Dodano: Piątek, 3 listopada 2017 23:24

Cracovia viceliderem

Po dzisiejszym pełnym przepychanek na lodzie i kar spotkaniu Comarch Cracovia pokonał na wyjeździe JKH GKS Jastrzębie i awansował na drugie miejsce w tabeli PHL.

Dodano: Wtorek, 31 października 2017 00:01

Cracovia pewnie zwycięża

W dzisiejszym spotkaniu w Krakowie Comarch Cracovia pewnie pokonała PGE Orlik Opole

Dodano: Niedziela, 29 października 2017 21:27

W Nowym Targu bez niespodzianki (zdjęcia)

Górale przystąpili do dzisiejszego spotkania z nadzieja przełamania czarnej serii 15-stu kolejnych porażek w starciach z Cracovią. Motywacji, koncentracji i szczęścia wystarczyło jednak jedynie na pierwszą tercję zakończoną wynikiem 2 do 2. Potem trafiała już tylko Cracovia i po raz 16 pokonała Podhale.

Dodano: Piątek, 6 października 2017 23:23

Hokej: Pewne zwycięstwo Pasów (zdjęcia)

W dzisiejszym meczy zawodnicy Comarch Cracovia pewnie pokonali gości z klubu GKS Katowice

Dodano: Środa, 4 października 2017 07:27

Liga mistrzów: Cracovia nadal bez punktu

Wczorajszy mecz rozegrany w Tauron Arenie mimo dopingu ponad 5 tysięcy kibiców nie przyniósł niestety Pasom pierwszych punktów w hokejowej lidze mistrzów.

Dodano: Poniedziałek, 25 września 2017 08:57

Cracovia pokonana w rzutach karnych

Wyrównany mecz z zespołem z Jastrzębia rozstrzygnięcie przyniósł dopiero w rzutach karnych, w których los okazał się sprzyjać gościom.

Dodano: Sobota, 23 września 2017 21:06

Cracovia na wyjeździe pewnie pokonuje Orlik Opole

Po piątkowym meczu Pasy dopisują do swojego konta trzy punkty.

Dodano: Czwartek, 21 września 2017 10:06

W tym meczu dobre były tylko momenty

Hokejowe derby Małopolski dla krakowian. Cracovia na lodowisku przy Chemików w Oświęcimiu pokonała Unię różnicą 4 bramek.

Dodano: Poniedziałek, 18 września 2017 11:39

Cracovia na własnym lodzie pokonała Podhale

W drugim meczu granym "u siebie" Pasy po zaciętym meczu pokonały gości z Nowego Targu

Dodano: Sobota, 16 września 2017 15:56

Cracovia pokonała Polonie

Podczas wczorajszego wyjazdowego meczu Cracovia zdobyła pierwsze punkty w rozpoczętych niedawno rozgrywkach ligowych.

Dodano: Czwartek, 14 września 2017 12:02

GKS Tychy pokonało Cracovię

W pierwszym ligowym meczu goście z Tych wzięli na Pasach rewanż za przegrany boj o Super Puchar.

Dodano: Sobota, 9 września 2017 09:57

Cracovia po raz trzeci zdobywa Super Puchar

Wczorajsze spotkanie zaczęło się nerwowo i wyrównanie. Pierwszą bramkę po strzale Sykory zdobyły Pasy ale GKS Tychy nie pozostawał dłużny i po pierwszej tercji był remis 2 do 2.

Dodano: Poniedziałek, 4 września 2017 08:05

Kolejny dobry, choć przegrany mecz Cracovii (zdjęcia)

Po piątkowym starciu z Red Bull Monachium wczoraj na lodowisku przy Siedleckiego Cracovia podjęła szwedzki Brynäs IF

Dodano: Sobota, 2 września 2017 08:53

Hokej: Przegrana, ale po wyrównanej walce

Mistrz Niemiec - Red Bull Monachium spotkał się wczoraj na krakowskim lodowisku z Cracovią. Utytułowany przeciwnik nie pozbawił Pasów pewności siebie.

Dodano: Wtorek, 15 sierpnia 2017 00:21

"Brunetki, Blondynki" - spektakl taneczno-muzyczny Baletu Cracovia Danza (zdjęcia)

KRYNICA. W poniedziałek na estradzie plenerowej na deptaku przy Pijalni Głównej zaprezentowany został spektakl taneczno-muzyczny Baletu Cracovia Danza zatytułowany "Brunetki, Blondynki".

Dodano: Piątek, 12 maja 2017 13:10

Międzynarodowy Dzień Tańca z Cracovia Danza (zdjęcia)

Balet Cracovia Danza świętował Międzynarodowy Dzień Tańca wraz ze swymi przyjaciółmi - dlatego zaprosił na przedstawienie "Ballet des Nations".

Dodano: Piątek, 28 kwietnia 2017 09:25

Cracovia Maraton 2017

Trzydniowe sportowe święto rozpocznie się piątkowym (28 kwietnia) Biegiem Nocnym na 10 km. W sobotę (29 kwietnia) zorganizowane zaś zostaną tradycyjne: Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego (4,2 km) oraz Cracovia Maraton na Rolkach (pełny dystans maratoński).

Dodano: Niedziela, 16 kwietnia 2017 17:58

Uroczyste poświęcenie pokarmów na stadionie im. Piłsudskiego

Wczoraj w samo południe na stadionie Cracovii odbyło się tradycyjne poświęcenie pokarmów.

Dodano: Piątek, 7 kwietnia 2017 14:12

„Kiedy Polska była chrzczona” - balet Cracovia Danza (zdjęcia)

Balet Dworski Cracovia Danza zaprosił w czwartek, 6 kwietnia na spektakl „Kiedy Polska była chrzczona”, ilustrujący tańcem i pantomimą pojawienie się form ceremoniału i etykiety kultury zachodniej na słowiańskim dworze Mieszka I.

Dodano: Poniedziałek, 3 kwietnia 2017 15:32

Cracovia w mistrzowskiej koronie

Znamy już najlepszą polską hokejową ekipę - po raz 12. w historii kluby Mistrzowski Tytuł zdobyła Comarch Cracovia i w kolejnym sezonie zwów grać będą w Hokejowej Lidze Mistrzów

Dodano: Niedziela, 2 kwietnia 2017 21:52

Cracovia Mistrzem Polski!

Przed chwilą zakończył się finałowy mecz o tytuł Mistrza Polski w hokeju na lodzie. W dogrywce Comarch Cracovia pokonała GKS Tychy.

Dodano: Czwartek, 30 marca 2017 15:43

Cracovia Danza Balet w mieście - topienie Marzanny (zdjęcia)

Dzisiaj odbył się kolejny happening z cyklu Cracovia Danza Balet w mieście. Była to akcja związana z tradycją topienia Marzanny, w trakcie której wspólnie z przechodniami pożegnano zimę i przywitano wiosnę. Miało to miejsce przy Bulwarach Wiślanych na placu Wielkiej Armii Napoleona.

Dodano: Czwartek, 30 marca 2017 10:45

Hokej: Cracovia nadal w grze

Do wczorajszego meczu w Tychach Krakowianie stawali z nienajlepszej pozycji. Przy wyniku rywalizacji play-off 3 do 1 przegrana oznaczała utratę tytułu Mistrza Polski

Dodano: Poniedziałek, 27 marca 2017 00:17

Hokej: trzecia porażka Cracovii

Po wczorajszym bardzo udanym meczu i zwycięstwie 7 do 4 nad GKS Tychy nie udało się niestety pójść za ciosem i dzisiejsze stracie Cracovia przegrała 3 do 1

Dodano: Niedziela, 26 marca 2017 16:03

Hokej: Cracovia walczy o utrzymanie mistrzowskiego tytułu

Po dwóch meczach z których Pasy wracały na tarczy udało się przerwać tę passę. W sobotę przez własnymi kibicami Cracovia pokonał GKS Tychy 7 do 4

Dodano: Sobota, 25 marca 2017 19:30

Kiedy Polska była chrzczona

Balet Dworski Cracovia Danza zaprasza na spektakl Kiedy Polska była chrzczona, ilustrujący tańcem i pantomimą pojawienie się form ceremoniału i etykiety kultury zachodniej na słowiańskim dworze Mieszka I. W przedstawieniu pokazane zostały czasy przełomu w kraju Polan; symboliczny moment powstania Państwa Polskiego pojawia się w kontekście kultury przedchrześcijańskiej i tworzącej się kultury dworskiej.

Dodano: Czwartek, 23 marca 2017 13:06

Hokej: Tychy lepsze po raz drugi

W kolejnym, drugim spotkaniu finałowym Comarch Cracovia ponownie uległa GKS Tychy 4 do 2. Playoff przenosi się teraz do Krakowa - kolejne mecze w sobotę i niedzielę 25 i 25 marca Cracovia rozegra przed własną publicznością.

Dodano: Środa, 22 marca 2017 09:22

Hokej: krwawy bój o tytuł Mistrza

Wczoraj w Tychach odbyło się pierwsze półfinałowe spotkanie w którym dotychczasowy vice-mistrz GKS Tychy podjął broniący tytułu zespół Comarch Cracovia

Dodano: Poniedziałek, 13 marca 2017 08:45

Comarch Cracovia zmierzy się z GKS Tychy

Comarch Cracovia po wczorajszym, czwartym kolejnym zwycięstwie nad TatrySki Podhale awansowała do finału i będzie walczyć o utrzymanie tytułu Mistrza Polski z wicemistrzem - zespołem GKS Tychy

Dodano: Niedziela, 12 marca 2017 07:42

Hokej: kolejne zwycięstwo Cracovii (zdjęcia)

Po trzecim meczu półfinałowym Comarch Cracovia pozostaje dla TatrySki Podhale niepokonana, nie tylko w fazie play-off ale i w całym sezonie

Dodano: Czwartek, 2 marca 2017 07:59

Unia pokonana, Cracovia w półfinale Play-off

Chwilę po rozstrzygnięciu meczu w Nowym Targu poznaliśmy drugiego półfinalistę PHL - Comarch Cracovia po interesującym i obfitym w gole meczu pokonało Unie Oświęcim.

Dodano: Poniedziałek, 27 lutego 2017 10:48

Hokej: Podhale i Cracovia o krok od awansu

Po wczorajszych meczach drużyny TatrySki Podhale i Comarch Cracovia mają po 3 zwycięstwa i do awansu potrzeba im jeszcze po jednej wygranej. Kolejne mecze zagrają we środę na własnych lodowiskach.

Dodano: Czwartek, 23 lutego 2017 08:46

Hokej: Niespodziewane emocje w Krakowie i Nowym Targu

Wczorajsze drugie spotkania fazy play-off przyniosły nie lada emocje. W Nowym Targu pewni siebie Górale wyrwali Jastrzębiu zwycięstwo w ostatniej chwili, a w Krakowie Pasy tracąc gola na kilkadziesiąt sekund przed końcem meczu polegli w dogrywce.

Dodano: Środa, 22 lutego 2017 08:11

Hokej: Comarch Cracovia - Unia Oświęcim 5:2

Pierwsze mecze fazy Play Off za nami. W Krakowie Pasy pewnie pokonały gości z Oświęcimia.

Dodano: Wtorek, 21 lutego 2017 22:47

"Balet o kawie" w wykonaniu Cracovia Danza (zdjęcia)

Dzisiaj na scenie teatru Variete, zatańczyli filiżanka, cukiernica i młynek do kawy…Tak, tak.. to prawda! A to wszystko za sprawą Baletu Cracovia Danza i słynnego już spektaklu „Balet o kawie", który od lat jest hitem Cracovia Danza.

Dodano: Sobota, 4 lutego 2017 07:57

Comarch Cracovia - GKS Tychy 1:4

Ostatni mecz sezonu zasadniczego był dla Pasów ostatnią okazją do pokonania zespołu z Tych. Niestety nie udało się, podopieczni Rudolfa Rohacka przegrali mecz 1 do 4 i tym samym ani raz nie udało im się pokonać tyszan w tym sezonie.

Dodano: Poniedziałek, 23 stycznia 2017 10:39

Comarch Cracovia - TatrySki Podhale Nowy Targ 4:1 (film z bójki zawodników)

Kolejny raz podopieczni Rudolfa Rohacka pokonali zespół TatrySki Podhale. Szarotki uległy wynikiem 4 do 1 a Cracovia wróciła po wczorajszym meczu na pozycje lidera ligi.

Dodano: Sobota, 21 stycznia 2017 10:22

Comarch Cracovia - PGE Orlik Opole 3 : 0 (zdjęcia)

Dobra passa Pasów trwa, nie przegrali jeszcze żadnego spotkania w tym roku. Tym razem na oczach ponad tysiąca zgromadzonych na lodowisku przy ulicy Siedleckiego kibiców pokonali zespół z Opola.

Dodano: Sobota, 14 stycznia 2017 09:54

Hokej: Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 10:3

Piątek 13-tego nie był szczęśliwym dniem dla zawodników z Jastrzębia. Choć spotkanie powoli nabierało tempa to kiedy już padły pierwsze bramki to zaczął się strzelecki festiwal.

Dodano: Poniedziałek, 9 stycznia 2017 07:56

Hokej: Comarch Cracovia - Tempish Polonia Bytom 3:0

Udanie rok rozpoczęli Krakowianie. Po dynamicznie rozpoczętym meczu z Polonią zdobyli na dobry początek 3 punkty.

Dodano: Niedziela, 11 grudnia 2016 10:28

Wielkie Derby Krakowa

Krakowskie Derby to impreza wyjątkowa, o takiej historii inne wydarzenia mogą jedynie marzyć. Wczoraj po raz 195. dwa krakowskie kluby o tradycji sięgającej 110 lat zmierzyły się ze sobą w walce o miano najlepszej drużyny grodu Kraka.

Dodano: Środa, 7 grudnia 2016 10:21

Hokej: Comarch Cracovia vs TatrySki Podhale 4 - 2

Mikołaje w Pasiastych strojach nie miały tym razem prezentu dla Szarotek. Pierwszy gol dla Cracovii we wczorajszym meczu padł już w piątej minucie.

Dodano: Poniedziałek, 5 grudnia 2016 11:27

Hokej: Comarch Cracovia - PGE Orlik Opole 5:3

Krakowianie pokazali charakter - mimo że po dwóch tercjach przegrywali 2 do 3 w trzeciej części spotkania udało im się odmienić losy meczu pokonując gości z Opola.

Dodano: Sobota, 3 grudnia 2016 18:04

Hokej: Cracovia wróciła z Tych na tarczy

Starcie liderów tabeli nie poszło po myśli Pasów. Zamiast wejścia na pozycje pierwszą Comarch Cracovia przegrała mecz i ma już 4 punkty straty do GKSu

Dodano: Poniedziałek, 28 listopada 2016 12:15

Cracovia vs. JKH Jastrzębie 2-0 (zdjęcia)

Comarch Cracovia nie zawodzi, i w niedzielnym spotkaniu pokonała hokeistów z Jastrzębia.

Dodano: Sobota, 26 listopada 2016 13:37

Cracovia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-3 (zdjęcia)

Już w 10 minucie goście z Niecieczy pokrzyżowali plany wychowanków Jacka Zielińskiego na zdobycie 3 punktów w tym spotkaniu. Zdobyli pierwszego gola i prowadzenia nie oddali już do końca.

Dodano: Sobota, 26 listopada 2016 11:08

Comarch Cracovia - SMS U20 Sosnowiec 13-0 (zdjęcia)

To był prawdziwy strzelecki festiwal - mistrzowie Polski nie pozostawili wątpliwości co do swojej formy i ku uciesze zgromadzonych na lodowisku kibiców zdobyli 13 goli, nie tracąc ani jednej.

Dodano: Środa, 23 listopada 2016 08:41

Akcja #NietypowyKasjer w jeszcze bardziej nietypowej odsłonie

Już dziś około godziny 14:00 w Punkcie Obsługi Kibica przy stadionie Cracovii będzie można spotkać trenerów drużyny piłkarskiej i hokejowej „Pasów” – Jacka Zielińskiego i Rudolfa Roháčka - którzy wcielą się w rolę nietypowych kasjerów.

Dodano: Środa, 26 października 2016 09:01

Hokej: Cracovia pokonała Unię Oświęcim

Dobra passa Cracovii trwa! Krakowianie dzięki strzałom Drzewieckiego, Dziubińskiego i Šinagla pewnie pokonali Oświęcimian dla których honorowego gola zdobył Wojtarowicz.

Dodano: Niedziela, 25 września 2016 10:58

Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 4:2

Comarch Cracovia nie miała większych z pokonaniem podejmowanych na własnym stadionie zawodników z Jastrzębia. Było to pierwsze w tym sezonie Polskiej Hokej Ligii zwycięstwo jakie drużyna wywalczyła na własnym lodzie.

Dodano: Poniedziałek, 19 września 2016 09:09

Hokej we mgle

Superpuchar który wczoraj odbył się na nowotarskim lodowisku rozgrywany był w anormalnych warunkach. Nad taflą unosiła się gęsta mgła i sędziowie dwukrotnie przerywali mecz ze względu na bezpieczeństwo zawodników.

Dodano: Niedziela, 21 sierpnia 2016 12:27

Drugi mecz Cracovii w Lidze Mistrzów

Ponad 6 tysięcy widzów zgromadziło się w piątek w Tauron Arenie Kraków by oglądnąć drugie spotkanie hokeistów "Pasów" w Lidze Mistrzów.

Dodano: Czwartek, 18 sierpnia 2016 09:57

Liga Mistrzów w hokeju. Comarch Cracovia pokonana przez Sparte Praga (zdjęcia)

Comarch Cracovia w debiucie w Lidze Mistrzów przegrała 2:7 ze Spartą Praga. Na trybunach Tauron Areny zasiadło ponad 7 tys. kibiców, w tym kilkudziesięciu z Pragi.

Dodano: Środa, 17 sierpnia 2016 12:20

To będzie historyczny mecz

Hokeiści Cracovii Kraków wystąpią dzisiaj w swoim debiutanckim meczu w hokejowej Lidze Mistrzów. Początek spotkania ze Sparta Praga o godzinie 19.30.

Dodano: Czwartek, 11 sierpnia 2016 20:06

Szarotki zagrają o Superpuchar!

Na oficjalnej stronie TatrySki Podhala Nowy Targ ukazał się komunikat, z którego wynika, iż „szarotki” zagrają z Cracovią o Superpuchar Polski.

Dodano: Środa, 10 sierpnia 2016 15:11

Oświadczenie MKS Cracovia SSA

Prezentujemy przesłane nam oświadczenie Miejskiego Klubu Sportowego Cracovia Sportowej Spółki Akcyjnej.

Dodano: Środa, 3 sierpnia 2016 12:40

Zwycięska Cracovia czeka na lód na Tauron Arenie

Rozpoczęło się montowanie lodowiska w krakowskiej hali widowiskowo – sportowej. W połowie sierpnia swe mecze w Lidzie Mistrzów zagrają przygotowujący się do tych prestiżowych zawodów hokeiści Cracovii Kraków.

Dodano: Wtorek, 2 sierpnia 2016 12:30

Hokeiści Unii sprawdzą Cracovię przed rozgrywkami Ligi Mistrzów

We wtorek o godzinie 18.00 rozpocznie się pierwszy mecz sparingowy zawodników KS Unii Oświęcim przed zbliżającym się sezonem hokejowym.

Dodano: Czwartek, 26 marca 2015 14:42

KRAKÓW. Hotel Cracovia będzie zburzony?

Spółka Echo Investment zaprezentowała nową ideę zagospodarowania terenu po hotelu Cracovia. Projekt, zakłada wyburzenie gmachu i realizację dwóch budynków biurowych. Miałyby one poprzez swoje gabaryty i formę odwzorowywać bryłę dawnego hotelu.

Dodano: Poniedziałek, 19 stycznia 2015 13:02

KRAKÓW. Na ul. Wysłouchów odpalono race. Mieszkańcy w strachu

Ponad 200 kibiców klubu Cracovia odpaliło w sobotę race na ulicy Wysłouchów. W ten sposób upamiętnili zabójstwo lidera swojej bojówki. Mieszkańcy osiedla czują się sterroryzowani i mają żal do policji, że nie zareagowała.

Dodano: Poniedziałek, 12 maja 2014 07:56

Bieg Śniadaniowy z mistrzami przed Cracovia Maraton 2014

W sobotę, 17 maja wszyscy debiutujący maratończycy będą mogli porozmawiać z mistrzami Olgą i Pawłem Ochalami, którzy doradzą, jak się przygotować do maratonu. XIII. Cracovia Maraton 2014 wystartuje 18 maja.

Dodano: Czwartek, 23 stycznia 2014 14:25

KRAKÓW. Jest zgodna na zburzenie Hotelu Cracovia

Wojewódzki Konserwator Zabytków Jan Janczykowski zgadza się na zburzenie Hotelu Cracovia - informuje Radio Kraków. Konserwator stawia jednak warunek. Obiekt, który miałby powstać w jego miejscu, musiałby być zbliżony gabarytami do dawnego hotelu.

Dodano: Środa, 25 września 2013 10:51

Wojewoda zdecydował o zamknięciu stadionu MKS Cracovia

Wojewoda małopolski na podstawie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych - wydał zakaz przeprowadzenia imprez masowych z udziałem publiczności na stadionie MKS Cracovia SSA. Zakaz dotyczy dwóch kolejnych meczy rundy jesiennej rozgrywek piłki nożnej T-Mobile Ekstraklasy w sezonie 2013/14.

Dodano: Sobota, 27 kwietnia 2013 14:52

KRAKÓW. Cracovia Maraton 2013 - zmiany w organizacji ruchu

W niedzielę, 28 kwietnia odbędzie się XII. edycja Cracovia Maraton. Od ok. godz. 9:00 do godz. 16:00 w związku z przebiegiem trasy maratonu przewidywane są utrudnienia w ruchu.

Dodano: Piątek, 8 marca 2013 20:04

KRAKÓW. Spaliła się siedziba baletu Cracovia Danza

W czwartek, 7 marca doszło do pożaru - doszczętnie spaliło się biuro Baletu Dworskiego Cracovia Danza. Nie wiadomo, co było przyczyną pożaru. Z nieoficjalnych informacji wynika, że pożar został spowodowany wadliwą instalacją elektryczną zamontowaną w piecu węglowym, przerobionym na akumulacyjny.