Golemo
Chyżne
Dodano: Czwartek, 11 czerwca 2020 00:55

Wielki korek do granicy w Chyżnem. Polacy wracają na długi weekend (zdjęcia)

Dziesiątki samochodów czeka w kolejce do kontroli granicznej na przejściu w Chyżnem. Jak podaje portal podhale24.pl - korek ma kilka kilometrów.

Dodano: Poniedziałek, 13 stycznia 2020 11:24

Chyżne: kierowcy ciężarówek wznowili protest, ale przejechać mogą tylko samochody osobowe

Po weekendowej przerwie, Unia Słowackich Przewoźników wznowiła protest. Ruch drogowy w miejscowości Trstena na trasie do przejścia granicznego w Chyżnem nadal jest zablokowany dla ciężarówek - w obu kierunkach. Możliwy jest jednak tylko ruch samochodów osobowych, którym protestujący udostępnili fragment jezdni.

Dodano: Niedziela, 12 stycznia 2020 21:20

Przejście graniczne w Chyżnem odblokowane

Protest kierowców samochodów ciężarowych w Trstenie, ok. 1 km za przejściem granicznym w Chyżnem, został wstrzymany. Według nieoficjalnych informacji, do poniedziałku, droga, którą dotychczas blokowały pojazdy ciężarowe, będzie przejezdna.

Dodano: Piątek, 7 października 2016 11:07

Jubileusz przybycia Ojców Karmelitów do Chyżnego (zdjęcia)

W kościele parafialnym p.w. świętej Anny w Chyżnem rozpoczęto uroczystości związane z obchodami 70 –lecia przybycia Ojców Karmelitów do tej orawskiej miejscowości.

Dodano: Sobota, 15 listopada 2014 20:09

Zatrzymano grupę Syryjczyków

W Chyżnem, na drodze krajowej nr 7, funkcjonariusze Śląsko-Małopolskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali kolejną grupę nielegalnych imigrantów z Syrii.

Dodano: Wtorek, 18 lutego 2014 13:35

Bal karnawałowy w Chyżnem (zdjęcia)

CHYŻNE. W orawskiej wsi liczącej niecały tysiąc mieszkańców, w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Chyżnem odbył się Bal Przebierańców. Organizatorem balu był tutejszy ksiądz proboszcz O. mgr Andrzej Mikołajczyk OC oraz rodzice dzieci.

Dodano: Wtorek, 15 października 2013 21:35

Prace drogowe w rejonie Chyżnego dobiegają końca (zdjęcia)

Na przejściu granicznym w Chyżnem trwa rozbiórka starej drogi objazdowej. Powadzone są także prace przy układaniu nowej nawierzchni na odcinku od mostu granicznego w kierunku Słowacji. Niedługo ruch będzie odbywał się bez konieczności objeżdżania budynków dawnego przejścia granicznego, co było do tej pory sporym utrudnieniem dla kierowców.

Dodano: Niedziela, 28 kwietnia 2013 12:05

Chyżne: dziwne oznakowanie, dziury w drodze i bardzo nisko osadzone studzienki odwadniające (zdjęcia)

Na przejściu granicznym w Chyżnem kierowcy muszą jechać z zwiększoną uwagą, żeby nie wpaść w ogromne dziury w drodze, lub nie pomylić kierunku jazdy z powodu dziwnego oznakowania i ustawionych betonowych zapór.

Dodano: Piątek, 7 października 2011 21:39

Kierowcy samochodów ciężarowych jeżdżą zbyt długo bez obowiązkowego odpoczynku


CHYŻNE. Funkcjonariusze placówki Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Zakopanem pełniący służbę graniczną na drodze krajowej nr 7 zatrzymali do kontroli drogowej kilkanaście samochodów ciężarowych. Sprawdzali między innymi, czy kierowcy stosują się do przepisów ustawy o transporcie drogowym.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl