Golemo
CBA
Dodano: Wtorek, 19 grudnia 2017 10:51

CBA zatrzymała kilka osób w związku przyjęciem korzyści materialnych. Wśród zatrzymanych jest syn senatora PiS

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało dziś pięć osób w związku z własnym śledztwem w sprawie pośrednictwa w załatwieniu spraw w zamian za korzyści majątkowe i powoływania się na wpływy w instytucjach państwowych i samorządowych. Wśród zatrzymanych jest wiceprezes zarządu małopolskiej fundacji Grzegorz K. - syn senatora PiS Stanisława Koguta.

Dodano: Środa, 10 maja 2017 21:29

Kolejna akcja CBA w Małopolsce

Funkcjonariusze z łódzkiej Delegatury Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali 7 osób. Akcja została przeprowadzona w Krakowie i okolicach.

Dodano: Środa, 15 marca 2017 09:09

Korupcja w krakowskim sądzie: kolejne zatrzymanie

Już osiem osób zostało ujętych w związku ze sprawą dotyczącą korupcji w Sądzie Apelacyjnym w Krakowie. Agenci CBA z Rzeszowa zatrzymali Jarosława B. – przedsiębiorcę z województwa mazowieckiego działającego w branży doradztwa i organizacji szkoleń.

Dodano: Czwartek, 23 lutego 2017 06:29

CBA zatrzymało małopolską urzędniczkę

Trzy osoby w rękach funkcjonariuszy z krakowskiej delegatury CBA. Wśród zatrzymanych jest była zastępca naczelnika z Urzędu Miasta w Krzeszowicach. Śledztwo jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Krakowie.

Dodano: Środa, 26 listopada 2014 16:23

CBA, ABW i Straż Graniczna naradzają się w Zakopanem, jak zwalczać przestępczość transgraniczną

W Zakopanem rozpoczęła się trzydniowa konferencja oficjalnie inaugurująca projekt "the Power of "Synergy...". Tematem trzydniowej konferencji jest współpraca Straży Granicznej, Centralnego Biura Śledczego i Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w zakresie zwalczania przestępczości transgranicznej i zorganizowanej

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl