Bukovina
Dodano: Środa, 19 września 2018 09:17

I edycja Festiwalu BUKOVINA w ICE Kraków

Już 20 października podczas pierwszej edycji Festiwalu BUKOVINA na jednej scenie wystąpią Stanisław Słowiński Septet wraz z orkiestrą AUKSO pod batutą Marka Mosia, oraz zespoły regionalne z terenu Gminy Bukowina Tatrzańska.

Dodano: Poniedziałek, 6 lutego 2017 20:23

10. edycja zawodów polo na śniegu w Tatrach

W dniach 9-12 lutego b.r. odbędzie się dziesiąta, jubileuszowa edycja turnieju BUKOVINA POLO SNOW MASTERS. W zimowej scenerii Tatrzańskiego Parku Narodowego, tuż obok Hotelu BUKOVINA, do rywalizacji staną cztery drużyny kobiece i cztery męskie. Wezmą one udział w Turnieju Głównym. Dwa zespoły młodych zawodników zaprezentują się natomiast w Turnieju Beginners Incentive Cup.

Dodano: Poniedziałek, 1 sierpnia 2016 11:20

Kobiety na rowery! Za nami pierwsze w historii Tour de Pologne Women!

Historia kobiecego kolarstwa w Polsce tworzy się na naszych oczach. Zmagające się z pogodą, długimi dystansami, czy dużymi wzniesieniami panie są ambitne, waleczne i uważne na trasie. Ta trudna i wysiłkowa dyscyplina sportu staje się u nas coraz bardziej popularna, czego dowodem są świetne lokaty Polek w pierwszym, historycznym Tour de Pologne Women, którego parterem był Resort BUKOVINA.

Dodano: Poniedziałek, 8 kwietnia 2013 10:07

Pokaz mody na basenie - drugi dzień Bukovina Fashion Space Polki Folki (zdjęcia)

W niedzielę wieczorem zakończyła się dwudniowa gala mody Bukovina Fashion Space Polki Folki IV, która odbywała się w hotelu i termach kompleksu w Bukowinie Tatrzańskiej. Po raz pierwszy w Polsce pokaz mody odbył się na wybiegu ustawionym na wodzie.

Dodano: Niedziela, 7 kwietnia 2013 13:10

Pierwszy dzień pokazów mody w Bukowinie Tatrzańskiej (zdjęcia)

Bukovina Fasion Space Polki Folki IV – największy pokaz mody na Podhalu rozpoczął się wczoraj w Sali kongresowej hotelu Bukovina. Imprezę. Które pomysłodawczyniami są Aneta Larysa Knap oraz Agnieszka Knap, poprowadzili Bartłomiej Jędrzejak – prezenter pogody TVN i Olivier Janiak.

Dodano: Czwartek, 27 grudnia 2012 12:36

Fundacja BUKOVINA rozpoczęła swoją działalność

Fundacja BUKOVINA powstała w celu promocji sportu i turystyki, wspierania inicjatyw lokalnych oraz popularyzowania kultury Podhala. Jej fundatorem jest Bukowiańskie Towarzystwo Geotermalne. W ubiegły weekend fundacja uroczyście rozpoczęła swoją działalność, włączając się w organizację spotkania bożonarodzeniowego i ustawienia choinki pod Oknem Papieskim w Krakowie.

Dodano: Środa, 23 maja 2012 17:39

Francuscy mistrzowie kuchni odwiedzą Bukowinę Tatrzańską

W czwartek (31 maja) Bukowinę Tatrzańską odwiedzą francuscy mistrzowie kuchni. W Hotelu BUKOVINA odbędzie się francuski obiad, który przygotują wykładowcy i studenci Lycee Professionnel Hotelier La Segaliere. W menu znajdą się m.in: smażone małże Św. Jakuba, samosy z policzków wieprzowych oraz gruszki gotowane w winie.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl