Broń
Dodano: Niedziela, 11 lutego 2018 08:46

Awantura na drodze z finałem w areszcie

Dyżurny Komisariatu Policji w Świątnikach Górnych otrzymał zgłoszenie o pobiciu z użyciem niebezpiecznych narzędzi dwóch mieszkańców Krakowa 25- i 22-latka.

Dodano: Środa, 7 lutego 2018 21:10

Na lotnisku zatrzymano mężczyznę poszukiwanego za nielegalne posiadanie broni

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Krakowie-Balicach, zatrzymali powracającego z Wielkiej Brytanii obywatela Polski. 55-letni mężczyzna poszukiwany był przez Komendę Powiatową Policji w Oświęcimiu.

Dodano: Piątek, 10 listopada 2017 15:17

Postanowił zarejestrować broń, którą miał od… ćwierć wieku

Do nietypowej sytuacji doszło w komisariacie policji w Alwerni. Do tamtejszych stróżów prawa zgłosił się mężczyzna, który poinformował, że chciałby zalegalizować posiadanie broni, którą 25 lat wcześniej nabył w Niemczech.

Dodano: Czwartek, 14 lipca 2016 11:40

Tarnowska policja apeluje: w przypadku znalezienia niewybuchu natychmiast trzeba to zgłosić!

Na liczący kilkaset sztuk nabojów natknął się jeden z gospodarzy w Lisiej Górze podczas gdy prowadził prace ziemne. Niebezpiecznym znaleziskiem zajęli się saperzy

Dodano: Wtorek, 24 lutego 2015 21:26

I Zakopiański Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym (film)

W Zakopanem, podobnie jak w 70 innych miejscowościach zorganizowany zostanie Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym". Jego celem jest upamiętnienie ostatnich obrońców wolności, walczących na ziemiach polskich jeszcze po zakończeniu II Wojny Światowej.

Dodano: Sobota, 8 listopada 2014 12:46

Obrońcy praw zwierząt chcą zablokować w niedzielę drogę do Morskiego Oka

Ponad 700 osób zapowiedziało na Facebook'u swój udział w niedzielnej blokadzie drogi do Morskiego Oka. Uczestnicy akcji chcą zatrzymać dorożki z turystami i uniemożliwić im przejazd. Ma to być, jak twierdzą, forma protestu przeciwko wykorzystywaniu koni.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl