Bomba
Dodano: Środa, 21 marca 2018 12:16

Sprawca fałszywego alarmu o podłożeniu ładunku wybuchowego w Galerii Krakowskiej - tymczasowo aresztowany

Chwile grozy przeżyli 15 marca br. klienci Galerii Krakowskiej, którzy w godzinach popołudniowych spędzali w niej czas na zakupach. Tuż po godzinie 16.00, pojawiła się informacja o pozostawionym w budynku ładunku wybuchowym. Ogłoszono ewakuację, która objęła ok. 3 tys. osób przebywających w tym czasie na terenie centrum handlowego.

Dodano: Piątek, 16 marca 2018 09:18

Fałszywy alarm bombowy w Galerii Krakowskiej

Wczoraj o godz. 16 służby dostały informację, że w Galerii Krakowskiej znajduje się ładunek wybuchowy. Chodziło o pozostawiony w toalecie plecak. Galeria była ewakuowana. Na miejscu pracuje policja i straż pożarna. Policjanci prowadzili sprawdzenie pirotechniczne.

Dodano: Środa, 8 listopada 2017 11:14

Niewybuch w Gołkowicach

Mieszkaniec Gołkowic Dolnych, w trakcie prac w lesie - znalazł niewybuch. Na miejsce wezwano grupę rozpoznania minersko-pirotechnicznego z sądeckiej Policji, a policjanci ze Starego Sącza zabezpieczali teren do momentu przybycia patrolu saperskiego z Krakowa.

Dodano: Wtorek, 17 października 2017 16:41

Alarmy bombowe na lotnisku. Powodem m.in słodycze...

Pogranicznicy z posterunku Krakowie-Balicach dwukrotnie musieli zabezpieczyć podejrzane bagaże pozostawione bez właściciela. Jeden z zapominalskich pasażerów został ukarany mandatem.

Dodano: Czwartek, 13 października 2016 11:46

Ćwiczenia służb mundurowych - reakcja na sytuacje kryzysowe

Myślenicka policja zorganizowała i przeprowadziła ćwiczenia, których scenariuszem były działania Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach w przypadku otrzymania informacji o podłożeniu ładunku wybuchowego (w porozumieniu z dyrekcją Szkoły Podstawowej w Zasani, gmina Myślenice) oraz pościg za osobą podejrzaną o podłożenie ładunku, z rozwinięciem punktu blokadowego w miejscowości Dobczyce.

Dodano: Sobota, 8 listopada 2014 12:46

Prezes banku przeprasza za "aferę bombową". To jego walizka postawiła na nogi całą policję i część miasta

Józef Szperlak, radny powiatowy i prezes Banku Spółdzielczego w Jabłonce, przekazał dzisiaj naszej redakcji oświadczenie, w którym poinformował, że to on jest posiadaczem walizki, która kilka dni temu wywołała alarm bombowy w Nowym Targu. - Wszystkich gorąco przepraszam za tę sytuację - oświadczył.

Dodano: Czwartek, 30 października 2014 14:55

Tajemnica bomby w walizce wyjaśniona

Na komendę policji w Nowym Targu zgłosił się pracownik instytucji bankowej, który przyznał, że to do niego należała podejrzana walizka znaleziona wczoraj na ul. Bolesława Wstydliwego, a którą dziś rano zdetonowali saperzy.

Dodano: Środa, 29 października 2014 22:04

Alarm bombowy w Nowym Targu

Po południu policja otrzymała zgłoszenie od kobiety, która w swoim samochodzie zaparkowanym przy ul. Bolesława Wstydliwego w Nowym Targu odnalazła pakunek nie należący do niej. Wstępne ustalenia potwierdziły że może to być bomba

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl