Bieg Górski
Dodano: Czwartek, 14 lipca 2016 21:28

I Bieg Górski o Złotą Paproć w Beskidzie Wyspowym

17 lipca br., w Tymbarku, odbędzie się I Bieg Górski o Złotą Paproć. Celem wydarzenia jest propagowanie ruchu fizycznego, jako atrakcyjnej formy spędzania wolnego czasu oraz promocja pięknych terenów Beskidu Wyspowego. W biegu mogą wziąć udział amatorzy, zawodowcy oraz rodziny.

Dodano: Sobota, 11 czerwca 2016 01:59

TRIADA - bieg górski na kilku dystansach

W weekend 25-26 czerwca odbędzie się impreza pod nazwą TRIADA. Są to biegi górskie na różnych dystansach. Impreza organizowana jest przy współpracy z Gminą Krościenko nad Dunajcem.

Dodano: Piątek, 8 sierpnia 2014 21:07

Bieg Górski im. św. Jana Pawła II w Koninkach już jutro

W sobotę, 9 sierpnia odbędzie się Bieg Górski im. Jana Pawła II. Od 2009 roku w Koninkach organizowany jest on cyklicznie.

Dodano: Niedziela, 15 grudnia 2013 21:47

Złota Kozica dla Biegu Marduły

W konkursie na Najlepszy Bieg Górski sezonu 2013 organizowanym przez portal biegigorskie.pl VI Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły został nagrodzony Złotą Kozicą w kategorii biegów górskich na długim dystansie. Bieg im. hr. Władysława Zamoyskiego zajął 7. miejsce w kategorii biegów w stylu alpejskim, a Bieg Sokoła 4. w kategorii biegów w stylu anglosaskim. Wszystkie te zawody w ramach Zakopiańskiego Weekendu Biegowego z Sokołem organizuje Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” Gniazdo w Zakopanem.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl