Beata Szydło
Dodano: Środa, 12 grudnia 2018 08:04

Wypadek Szydło w Oświęcimiu – nadal nic nie wiadomo

Trwa proces w sprawie o nieumyślne spowodowanie wypadku samochody prywatnego w kolumna rządową w Oświęcimiu, do którego doszło 10 lutego 2017 rok. Swoje zeznania składała Beata Szydło, ówczesna premier, która lekko ucierpiała w tym zdarzeniu.

Dodano: Piątek, 11 maja 2018 10:06

Wicepremier w Zakopanem

W niedzielę do Zakopanego przyjeżdża była premier RP, a obecnie wicepremier i wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości Beata Szydło.

Dodano: Wtorek, 24 kwietnia 2018 12:44

Beata Szydło z wizytą w Krościenku

Wicepremier Beata Szydło podczas pobytu w Pieninach odwiedziła również Krościenko nad Dunajcem. W miejscowej remizie spotkała się z mieszkańcami.

Dodano: Poniedziałek, 9 października 2017 14:50

Beata Szydło wizytowała dziś budowę nowej drogi ekspresowej z Lubnia do Rabki-Zdroju

Przy powstającym w Naprawie tunelu pod Luboniem Małym szefowa rządu powiedziała, że nie ma drugiej takiej inwestycji w całej Polsce. - Cieszę się, że inwestycja ta przebiega bez przeszkód. Zobowiązujmy się do zrealizowania tego zadania, a dotrzymywanie słowa jest znakiem firmowym tego rządu- mówiła Beata Szydło.

Dodano: Piątek, 12 maja 2017 06:40

Poszukiwani świadkowie wypadku samochodu Beaty Szydło

Prokuratura Okręgowa w Krakowie, która prowadzi śledztwo w sprawie wypadku a udziałem premier w Oświęcimiu, prosi o zgłoszenie się osób jadących samochodem za Fiatem Seicento.

Dodano: Wtorek, 14 marca 2017 10:20

Prezydent Chwierut: „oświęcimski samorząd nie godzi się na bezprawne działanie państwa”

Nie milkną echa wypadku premier Beaty Szydło, do którego doszło przed miesiącem w Oświęcimiu. Tym razem jednak kontrowersje nie dotyczą samego zdarzenia, ale tego, co działo się w grodzie nad Sołą zaraz po nim.

Dodano: Środa, 15 lutego 2017 17:02

TVP Info poinformowało o liście premier Szydło

„Postanowiłam zwrócić się do Pana bezpośrednio w tym liście, ze względu na emocje, powstałe wokół zdarzenia, które 10 lutego było naszym udziałem” – tak brzmi początek listu, który premier Beata Szydło wysłała do Sebastiana K. poinformowała telewizja TVP Info.

Dodano: Poniedziałek, 1 sierpnia 2016 12:17

Premier Szydło dziękuje wszystkim służbom za "perfekcyjne działania podczas ŚDM"

Bezpośrednio po zakończeniu wizyty Ojca Świętego w Polsce, w Centrum Prasowym Światowych Dni Młodzieży podsumowano kilkudniowe wydarzenie. W konferencji udział wzięła premier Beata Szydło, kardynał Stanisław Dziwisz, abp Stanisław Gądecki i biskup Artur Miziński.

Dodano: Wtorek, 26 lipca 2016 09:30

Premier Szydło otworzyła "Pawilon Polski"

W poniedziałek w Krakowie została otwarta interaktywna wystawa „Pawilon Polski”. Ekspozycja prezentuje osiągnięcia polskiej nauki, kultury, rolnictwa i gospodarki, a także historię i walory turystyczne kraju - została przygotowana z okazji Światowych Dni Młodzieży. W uroczystym otwarciu wystawy udział wzięła premier Beata Szydło.

Dodano: Środa, 16 lipca 2014 22:48

Parlamentarzyści o sprzedaży PKL: "Rząd może się wycofać ze swojej złej decyzji"

Małopolscy posłowie PiS apelują do ministra spraw wewnętrznych, by nie wyrażał zgody na przeniesienie własności nieruchomości należących do spółki Polskie Koleje Linowe do spółki Polskie Koleje Górskie. Transakcja ta ich zdaniem służy wyprowadzeniu polskiego dobra narodowego, jakim jest m.in. kolejka na Kasprowy Wierch do zagranicznego podmiotu.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl