Kopalnia
Bank
Dodano: Czwartek, 18 kwietnia 2019 09:00

Bank Pekao obchodził w Krakowie 90 urodziny

Historia Pekao wyznacza kolejne etapy rozwoju całego sektora finansowego w Polsce. To pierwszy bank w naszym kraju, który uruchomił bankomat, wydał kartę kredytową, uruchomił biuro maklerskie czy wprowadził biometrię do aplikacji na szeroką skalę. 15 kwietnia odbyła się w Krakowie uroczysta gala, w której udział wzięła m.in. Pani Premier Beata Szydło.

Dodano: Poniedziałek, 3 września 2018 14:42

Nowy banknot kolekcjonerski NBP – „Niepodległość”

Na ulicy Basztowej w Krakowie wielka kolejka. Do siedziby Narodowego Banku Polskiego. Powód: nowy banknot kolekcjonerski NBP – „Niepodległość”. 31 sierpnia 2018 r. Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu banknot kolekcjonerski „Niepodległość” o wartości nominalnej 20 zł, upamiętniający 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

Dodano: Środa, 14 marca 2018 17:00

"100 lat Niepodległości banknotami pisane" (zdjęcia)

LIPNICA WIELKA. W Domu Ludowym w Lipnicy Wielkiej otwarta została Wystawa Polskich Banknotów XX wieku "100 lat Niepodległości banknotami pisane".

Dodano: Niedziela, 4 marca 2018 13:51

Wystawa Polskich Banknotów XX wieku „100 Lat Niepodległości banknotami pisane"

Wójt Gminy Lipnica Wielka, Bank Spółdzielczy w Jabłonce, Gminna Biblioteka Publiczna w Lipnicy Wielkiej oaz Gminne Centrum Kultury w Lipnicy Wielkiej zapraszają na Wystawę Polskich Banknotów XX wieku „100 Lat Niepodległości banknotami pisane".

Dodano: Piątek, 29 grudnia 2017 11:57

Policja zatrzymała podejrzanego o napad na bank w Nowym Targu

Mężczyznę, o którym na razie nic bliższego nie wiadomo, zatrzymano wczoraj późnym wieczorem w Wiśle. Nowotarska prokuratura zamierza postawić mu zarzut napadu na placówkę Getin Banku przy ulicy Szaflarskiej w Nowym Targu. Zdarzenie miało miejsce 19 grudnia tego roku.

Dodano: Wtorek, 19 grudnia 2017 18:36

Napad na bank w Nowym Targu

Po zmroku, przed godziną 17:00 do placówki Getin Banku przy ulicy Szaflarskiej wszedł mężczyzna z bronią.

Dodano: Poniedziałek, 9 października 2017 12:26

Tarnowscy policjanci zatrzymali parę, która produkowała fałszywe banknoty i puszczała je w obieg

Produkowali na domowym sprzęcie elektronicznym polskie banknoty, a następnie wprowadzali je do obiegu na terenie gminy Zakliczyn. Zatrzymani w mieszkaniu mieli przygotowane, podrobione 8 banknotów stuzłotowych oraz 8 banknotów dziesięciozłotowych. Doprowadzeni do prokuratury usłyszeli zarzut podrabiania oraz puszczania do obiegu fałszywych, polskich środków płatniczych.

Dodano: Sobota, 20 grudnia 2014 13:28

Światłowód łączący południe Małopolski został przegryziony. Gryzonie spodowowały awarię bankomatów

Znana jest przyczyna awarii telefonów i bankomatów w naszym regionie. To gryzonie uszkodziły przewód światłowodowy. Problemy z wybraniem gotówki mieli mieszkańcy Zakopanego, Nowego Targu i Rabki-Zdroju.

Dodano: Czwartek, 27 listopada 2014 11:11

Świąteczna Zbiórka Żywności

W dniach 28, 29 i 30 listopada w całej Polsce odbędzie się Świąteczna Zbiórka Żywności. Bank Żywności w Krakowie zachęca do włączenia się do akcji.

Dodano: Niedziela, 9 lutego 2014 15:51

Zatrzymano podejrzanego o fałszowanie pieniędzy

Policjanci zatrzymali 26-latka z Budzowa podejrzanego o produkowanie i wprowadzanie do obiegu w rejonie Suchej Beskidzkiej fałszywych banknotów o nominale dwudziestozłotowym. Grozi mu kara do 25 lat więzienia.

Dodano: Niedziela, 8 grudnia 2013 18:20

Zjazd Towarzystwa Przyjaciół Orawy, jubileusz Banku Spółdzielczego i wspomnienie ks. Jana Góralika (zdjęcia)

ZUBRZYCA GÓRNA. W związku z 85. rocznicą powstania Banku Spółdzielczego w Jabłonce, wywodzącego swe tradycje od założonej przez ks. Jana Góralika Kasy Stefczyka w Podwilku - otwarta została wystawa poświęcona prekursorowi bankowości na Orawie pt. "Śladami ks. Jana Góralika". Spotkanie połączono ze Zjazdem Towarzystwa Przyjaciół Orawy.

Dodano: Czwartek, 7 listopada 2013 21:13

Bank Żywności w Krakowie poszukuje wolontariuszy do Świątecznej Zbiórki Żywności

Zaangażowany, odpowiedzialny, przygotowany i pełen radości – to wolontariusz Świątecznej Zbiórki Żywności, która odbędzie się w dniach od 29 listopada do 1 grudnia w Małopolsce. Bank Żywności w Krakowie poszukuje wolontariuszy, którzy chcieliby włączyć się w akcję.

Dodano: Czwartek, 3 października 2013 14:09

Napadł na bank i ukradł fałszywe banknoty

Policja zatrzymała mężczyznę, który napadł na bank w Radgoszczy. Zagroził kasjerce przedmiotem przypominającym broń i zażądał pieniędzy. Kobieta wydała mu plik banknotów. Dodajmy - nieprawdziwych banknotów.

Dodano: Wtorek, 24 września 2013 11:06

PKG kupuje akcje Kolei Gondolowej Jaworzyna Krynicka za ok. 50 mln zł

Spółka Polskie Koleje Górskie nabyła 75 procent akcji spółki Kolej Gondolowa Jaworzyna Krynicka. Sprzedającym były PKO Bank Polski i Grupa PZU. Kwota transakcji to 49,7 mln zł.

Dodano: Piątek, 12 lipca 2013 11:08

KRAKÓW. Napad na bank na ul. Dietla

Wczoraj, 11 lipca ok. godz. 15.30 mężczyzna napadł na bank na ul. Dietla w Krakowie. Przedmiotem przypominającym broń (mogła być to atrapa) sterroryzował pracowników banku (dwie kasjerki i kierownika). Kiedy otrzymał pieniądze, uciekł. Nie wiadomo, jaką kwotę ukradł.

Dodano: Poniedziałek, 22 kwietnia 2013 16:18

Banki Spółdzielcze z grupy BPS spełniły marzenia dziesięciorga chorych dzieci z woj. małopolskiego (zdjęcia)

Banki Spółdzielcze w Gorlicach i Limanowej spełniły marzenia dziesięciorga chorych dzieci. W dwóch Bankach województwa małopolskiego odbyło się wręczanie prezentów podopiecznym Fundacji Dziecięca Fantazja. Podczas przyjęć dzieci poznały Banki z bliska i dostały wymarzone prezenty.

Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl