Golemo
Bajka
Dodano: Wtorek, 28 lutego 2017 09:19

Spotkanie z cyklu "Bajka o ..." (zdjęcia)

W poniedziałek 27 lutego w Klubie Dziennikarzy Pod Gruszką. Gośćmi Zbigniewa Bajki byli Jerzy Bralczyk, Michał Ogórek i Michał Rusinek.

Dodano: Czwartek, 23 czerwca 2016 14:23

"Nie płacz Koziołku" - bajka dla najmłodszych widzów (zdjęcia)

Adaptacja baśni rosyjskiego pisarza i poety Siergieja Michałkowa o małym krnąbrnym koziołku, który nie posłuchał mamy i udał się sam na spacer do lasu.

Dodano: Poniedziałek, 6 czerwca 2016 13:01

Festiwal Baśni i Bajki 2016 „Legendy Pienińskie”

Szczawnicki Dworek Gościnny po raz kolejny otwiera swoje podwoje dla najmłodszych. 16 czerwca od godz. 15.00, odbędzie się w Dworku Gościnnym ósma edycja Festiwalu Baśni i Bajki. Tegoroczne edycja upłynie pod znakiem regionalnych tradycji. Zapraszamy rodziny do wzięcia udziału w tym dorocznym wydarzeniu. Patronuje mu Malopolskaonline.

Dodano: Piątek, 10 stycznia 2014 10:19

V Międzynarodowy Festiwal Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży „Zimowa bajka w Tatrach” (zdjęcia)

ZAKOPANE. - Śniegu w Zakopanem nie ma, ale festiwal - Zimowa bajka w Tatrach – jest i to już piąty raz – mówiła witając uczestników Festiwalu Larysa, która tradycyjnie już poprowadziła imprezę - „młodych talentów” w kinie „Sokół”.

Dodano: Poniedziałek, 7 stycznia 2013 18:23

Festiwal Twórczości Artystycznej "Zimowa bajka w Tatrach" (duża galeria)

ZAKOPANE. Dobiega końca dwudniowy Festiwal Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży "Zimowa bajka w Tatrach". Trzecia edycja Festiwalu zgromadziła ok. 300 uczestników z Rosji, Polski i Słowacji.

Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl