Błonia
Dodano: Piątek, 11 maja 2018 10:00

Vienna Life Lang Team startuje w Krakowie

12 maja na Błoniach w Krakowie rozpocznie się tegoroczny sezon Vienna Life Lang Team Maratonów Rowerowych. Tego dnia także w Krakowie zostanie rozegrany pierwszy w tym sezonie wyścig dla dzieci i młodzieży o Puchar Ministra Sportu i Turystyki.

Dodano: Wtorek, 20 września 2016 11:42

Błonia oddane miastu - władze są zadowolone ze stanu terenu

W sierpniu Komitet Organizacyjny Światowych Dni Młodzieży miał zwrócić miastu Błonia - w takim stanie, w jakim je przejął. Zostały zniszczone z powodu budowy ołtarza i rozdeptane przez tłumy pielgrzymów. Pogoda jednak nie sprzyjała rekultywacji łąki, dlatego władze Krakowa zgodziły się na przedłużenie terminu, do połowy września, bez naliczania kar.

Dodano: Czwartek, 28 lipca 2016 18:00

"Wreszcie się spotykamy!" Na przywitanie z młodzieżą papież przyjechał tramwajem

Ojciec Święty Franciszek wita się z setkami tysięcy młodych chrześcijan na krakowskich Błoniach. Światowe Dni Młodzieży trwają w najlepsze.

Dodano: Czwartek, 27 marca 2014 20:34

Małopolanie mają drugie Błonia, a obok - Mini ZOO (zdjęcia)

Niespełna czternaście kilometrów od granic Krakowa, w Dolinie Rudawy między Skałą Kmity, a Skałą Bonerówny powstały drugie Błonia. Choć są już od roku nie wszyscy krakowianie wiedzą o ich istnieniu. Prawie trzydziestohektarowy teren zieleni powstał z myślą o miejscu przeznaczonym na odpoczynek i rekreację dla całych rodzin.

Reklama
Reklama
Hokej UNIA JP
Najczęściej czytane
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl