Golemo
Artysta
Dodano: Piątek, 16 sierpnia 2019 17:00

Spotkanie z artystą Alexandrem Anisimovem

Podczas Spotkania z Gwiazdą w piątek 16 sierpnia mieliśmy przyjemność spotkać się ze wspaniałym basem – Alexandrem Anisimovem, który uraczył nas swoim niezwykłym głosem podczas pierwszego, inauguracyjnego wieczoru festiwalu. Tym razem pojawił się na scenie w towarzystwie Beaty Szałwińskiej.

Dodano: Piątek, 17 sierpnia 2018 08:20

Kolejne "Krynickie spotkania z artystą" - Ewelina Szybilska (zdjęcia)

KRYNICA-ZDRÓJ. Za nami szósty dzień 52 Festiwalu im Jana Kiepury.

Dodano: Sobota, 14 października 2017 14:20

Nie żyje Anna Szałapak, krakowska artystka z Piwnicy pod Baranami

Dzisiaj, po długiej i ciężkiej chorobie zmarła Anna Szałapak.

Dodano: Wtorek, 25 października 2016 01:52

Zostań laureatem Nagrody im. Dra Masiora

Fundacja im. Dra Jerzego Masiora wręczy już po raz dziesiąty młodemu artyście (w wieku do 25 lat) nagrodę za wybitne osiągnięcia w zakresie artystycznym. Nagroda przyznawana jest za konkretne dokonania kandydata (indywidualne lub zespołowe) w zakresie muzyki, plastyki, twórczości literackiej, teatralnej, filmowej albo innej dziedziny sztuki, która w opinii wnioskodawcy zasługuje na to szczególne wyróżnienie.

Dodano: Niedziela, 16 października 2016 14:54

Wernisaż wystawy szczawnickiego TPSP (zdjęcia)

W szczawnickiej Pijalni Wód Mineralnych odbył się uroczysty wernisaż wystawy zbiorowej członków miejscowego oddziału Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych, które w tym roku obchodzi XXX-lecie działalności.

Dodano: Środa, 22 czerwca 2016 12:20

Występ grupy teatralnej "Orzeszek" nagrodzony

Dnia 16 czerwca br. grupa teatralna „Orzeszek” z Gorlickiego Centrum Kultury wzięła udział w finale 31. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK w Nowym Sączu. Grupa zaprezentowała spektakl teatralny pt. ” Królowa Śniegu” w reżyserii Teresy Klimek.

Dodano: Środa, 22 czerwca 2016 11:59

Solaris - ostatnia premiera sezonu w Teatrze Słowackiego (zdjęcia)

„Solaris” Stanisława Lema - jedno z najważniejszych dzieł polskiej literatury, kamień milowy gatunku science-fiction - w niepowtarzalnej adaptacji i mistrzowskiej reżyserii Wojciecha Kościelniaka. Na scenie trzej aktorzy o już wybitnych portfoliach: Rafał Dziwisz, Grzegorz Mielczarek i Tomasz Wysocki w towarzystwie trzech wielce utalentowanych aktorek u początku kariery: Agnieszki Kościelniak, Anety Orlik i Eweliny Przybyły.

Dodano: Poniedziałek, 16 lutego 2015 12:22

Szczawniccy artyści w foyer Dworku Gościnnego (zdjęcia)

W niedzielę w foyer w Dworku Gościnnego od godziny 11.00 rozgościli się szczawniccy artyści. Zostali oni zaproszeni przez dyrekcję Dworku do udziału w pierwszych - z planowanego cyklu - otwartych warsztatach "Spotkanie z pienińskimi artystami’’.

Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl