Kopalnia
Artyści
Dodano: Wtorek, 31 grudnia 2019 21:14

Rozpoczął się Sylwester Marzeń w Zakopanem

ZAKOPANE. Golec uOrkiestra, Zenon Martyniuk i zespół Akcent wystąpili jako pierwsi na Sylwestrze Marzeń. Po nich na scenie pojawili się m. in. Chico & The Gypsies z przebojem "Volare", a także Chris Norman, były lider zespołu Smokie.

Dodano: Sobota, 10 listopada 2018 09:00

Artyści wystąpią dla chorych na nowotwory neuroendokrynne

„Black or white” - pod takim hasłem 10 listopada w krakowskim teatrze Variette odbędzie się koncert charytatywny na rzecz pacjentów dotkniętych nowotworami neuroendokrynnymi. Celem inicjatywy jest zwiększenie świadomości na temat tych nieznanych powszechnie nowotworów oraz zwrócenie uwagi na objawy, które mogą być pomocne w ich rozpoznaniu.

Dodano: Wtorek, 3 lipca 2018 14:44

Artyści ze Wschodu wystąpią nad Sołą

Już 6 lipca odbędą się plenerowe pokazy teatralne w ramach 31. ULICA. Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Ulicznych – Wiatr od wschodu.

Dodano: Niedziela, 5 lutego 2017 16:05

Męskie malowanie (i granie) w Miejskiej Galerii Sztuki (zdjęcia)

ZAKOPANE. Do 19 marca w Miejskiej Galerii Sztuki im. Wł. hr. Zamoyskiego oglądać można twórczość plastyczną artystów, kojarzonych raczej ze sceną muzyczną. Kompozytorzy, muzycy i soliści pokazali, że nie tylko malują, czy tworzą projekty graficzne - ale i udanie eksperymentują z nowymi technikami plastycznymi.

Dodano: Niedziela, 26 kwietnia 2015 14:37

"Trzeba pilnować polskiej ziemi". Podhalańscy artyści rozpoczynają kampanię społeczną: "Nie rzucim ziemi" (film)

- Z prywatyzacją PKL był skandal, ponieważ tuż przed sprywatyzowaniem wyłączono 40 hektarów lasu z Parku Krajobrazowego. Gdyby tego nie zrobiono, nie udałoby się sprywatyzować PKL-u. Widać ewidentnie, że sprawa została tak wymyślona, by oddać koleje w obce ręce - mówi Wojciech Jachymiak, zapowiadając inaugurację w sobotę 2 maja w Nowym Targu - kampanii społecznej "Nie rzucim ziemi".

Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl