Areszt
Dodano: Niedziela, 11 lutego 2018 08:46

Awantura na drodze z finałem w areszcie

Dyżurny Komisariatu Policji w Świątnikach Górnych otrzymał zgłoszenie o pobiciu z użyciem niebezpiecznych narzędzi dwóch mieszkańców Krakowa 25- i 22-latka.

Dodano: Wtorek, 6 lutego 2018 11:12

Areszt dla 21-latka, który zaatakował pasażera komunikacji miejskiej

Sąd zdecydował o aresztowaniu na 3 miesiące 21-latka, podejrzanego o pobicie i grożenie współpasażerowi w miejskim autobusie.

Dodano: Środa, 31 stycznia 2018 15:00

Znajomość zakończona gwałtem

Policjanci II Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 52-letniego sprawcę gwałtu na 19-latce. Mężczyzna zaprosił ją do swojego domu i wykorzystał fakt, iż była w stanie silnego upojenia alkoholowego

Dodano: Wtorek, 23 stycznia 2018 23:11

Z samolotu wprost do aresztu

Polak przebywający w Wielkiej Brytanii nie przypuszczał, że za nieopłacony mandat może zostać deportowany do Polski. Tymczasem wymiar sprawiedliwości RP też nie zapomniał o jego przeszłości.

Dodano: Poniedziałek, 8 stycznia 2018 06:51

Nawoływał do zbrodni, przyznał się, trafił do aresztu

Krakowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który miał publicznie nawoływać do zabójstwa w internecie. Trafił do aresztu.

Dodano: Czwartek, 30 listopada 2017 06:15

Rodzice dwumiesięcznego dziecka z zarzutami

Krakowscy prokuratorzy podejrzewają, że rodzice maltretowali własne dwumiesięczne dziecko. Trafili do aresztu.

Dodano: Czwartek, 20 kwietnia 2017 09:37

W wyniku działań prokuratury i policji doszło do zatrzymania kilkunastu osób związanych ze środowiskiem pseudokibiców

Wobec dziewięciu mężczyzn podejrzanych o przestępstwa przeciwko ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii i inne Sąd Rejonowy dla Krakowa Podgórza w Krakowie, zastosował najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania, z powodu obawy matactwa.

Dodano: Poniedziałek, 20 lutego 2017 12:25

Sześciokrotny złodziej w rękach policjantów

Sądeccy policjanci ustalili włamywacza, który z mieszkania i samochodów w Nowym Sączu kradł m.in. gotówkę, dokumenty firmowe i sprzęt elektroniczny. 34-latek z Muszyny już usłyszał zarzuty. Za kradzieże z włamaniem grozi mu do 10 lat więzienia.

Dodano: Środa, 15 lutego 2017 22:40

Nie zatrzymał się do policyjnej kontroli, bo był pod wpływem narkotyków

Krakowscy policjanci podczas pościgu zatrzymali 26-letniego mężczyznę, u którego w samochodzie znaleziono środki odurzające.

Dodano: Środa, 15 kwietnia 2015 20:34

Polka poszukiwana trzema Europejskimi Nakazami Aresztowania wróciła do kraju

Wczoraj na lotnisku w Krakowie - Balicach funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali obywatelkę Polski, która była poszukiwana 3 Europejskimi Nakazami Aresztowania.

Dodano: Środa, 8 kwietnia 2015 12:49

Właściciel tajemniczej walizki aresztowany

Zatrzymany przez krakowskich policjantów 44-letni obywatel Czech – właściciel pozostawionej w niedzielę w tramwaju walizki, w której znajdowały się substancje chemiczne służące do produkcji narkotyków usłyszał zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii dotyczący posiadania aparatury służącej do wytwarzania substancji psychotropowej w postaci metamfetaminy i decyzją Sądu został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące.

Dodano: Sobota, 28 września 2013 20:38

Podejrzany o korupcję prezydent Tarnowa - został aresztowany

Przyjęcie 50 tys. zł łapówki od jednej z firm budowlanych zarzuciła w piątek krakowska prokuratura prezydentowi Tarnowa Ryszardowi Ś. - poinformowała PAP rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Krakowie Bogusława Marcinkowska. W piątek wieczorem sąd aresztował Ryszarda Ś. na trzy miesiące.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl