Śmigłowiec
Dodano: Wtorek, 16 kwietnia 2019 09:28

Karpacki Oddział Straży Granicznej otrzymał nowy śmigłowiec

Uroczystość przekazania śmigłowca Robinson R44 Raven II odbyła się 11 kwietnia w hangarze na lotnisku śmigłowcowym w Nowym Sączu, strukturalnie podległym Komendzie Głównej SG.

Dodano: Czwartek, 5 października 2017 12:50

Śmigłowcem wywieziono ponad 3 tony śmieci z Tatr (zdjęcia)

Ponad 20 tys. złotych kosztował transport śmieci z Doliny Suchej Kasprowej na Kalatówki. Słowacki śmigłowiec trzykrotnie musiał kursować, aby zabrać zapakowane odpady. Akcję dodatkowo utrudniały warunki atmosferyczne i trudny teren.

Dodano: Wtorek, 26 września 2017 21:18

Śmigłowiec, antyterroryści i strzały w Starym Sączu (zdjęcia)

Grupa zamaskowanych napastników wtargnęła dzisiaj na teren Agencji Rezerw Materiałowych „Składnica” w Starym Sączu. Wzięła zakładników i ostrzelała radiowozy policyjne, które szybko zjawiły się miejscu zdarzenia. Na terenie Agencji pojawiła się także niezidentyfikowana przesyłka, a na dopełnienie wszystkiego, w jednym z pomieszczeń wybuchł pożar.

Dodano: Wtorek, 28 lipca 2015 17:38

Małopolska policja otrzymała śmigłowiec

Małopolska policja otrzymała śmigłowiec, który ma służyć w akcjach ratunkowych oraz w walce z przestepczością zorganizowaną.

Dodano: Środa, 20 maja 2015 11:25

Wojskowe śmigłowce na Podhalu (zdjęcia)

Śmigłowce W-3 Sokół przyleciały do Nowego Targu na ćwiczenia lotnicze w górach. Będą stacjonowały na nowotarskim lotnisku przez najbliższe dwa tygodnie.

Dodano: Niedziela, 16 lutego 2014 12:20

Papieski śmigłowiec wrócił do Krakowa

Śmigłowiec Mi-8, który służył papieżowi Janowi Pawłowi II podczas jego pielgrzymek po Polsce, wrócił w sobotę do Krakowa z Wielkopolski, gdzie został odmalowany. W najbliższych tygodniach wyremontowane zostanie wnętrze maszyny. Śmigłowiec trafi do Muzeum Lotnictwa Polskiego.

Dodano: Poniedziałek, 26 sierpnia 2013 20:44

Prezydent odleciał z Nowego Targu (zdjęcia)

W poniedziałek późnym popołudniem śmigłowiec PZL W3 Sokół zabrał z nowotarskiego lotniska prezydenta Bronisława Komorowskiego, który od dwóch dni gościł na Podhalu i w Pieninach.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl