Śledztwo
Dodano: Poniedziałek, 17 grudnia 2018 11:27

Podejrzane substancje pod Olkuszem

Olkuska prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie przetrzymywania w miejscowości Trzyciąż beczek z zawartością substancji niewiadomego pochodzenia.

Dodano: Piątek, 9 listopada 2018 18:15

"Disneyland" i Auschwitz. Jest prokuratorskie śledztwo

Po zawiadomieniu Państwowego Muzeum Auschwitz – Birkenau w Oświęcimiu krakowska prokuratura bada, czy obywatelska Włoch nie znieważyła Miejska Pamięci oraz czy propagowała faszyzmu, wykorzystując wizerunek muzeum.

Dodano: Czwartek, 15 marca 2018 20:40

Śledztwo ws. wypadku Szydło może być umorzone

Prokurator Okręgowy w Krakowie przesłał do Sądu Rejonowego w Oświęcimiu wniosek o warunkowe umorzenie postępowania w sprawie przeciwko Sebastianowi K., podejrzanemu spowodowanie wypadku z samochodem, którym podróżowała premier rządu.

Dodano: Poniedziałek, 15 stycznia 2018 16:44

Zapadły wyroki ws. „kantoru Wielopole”

Śledztwo w sprawie działającej na terenie Małopolski zorganizowanej grupy przestępczej prowadziła Prokuratura Okręgowa w Kielcach. Wśród podejrzanych znaleźli się także dwaj notariusze Maciej K. i Robert L. oraz adwokat Andrzej G.

Dodano: Wtorek, 19 grudnia 2017 08:10

„Rzeki spłyną krwią”. Prokuratura wszczęła śledztwo

Krakowscy kibole na celowniku wymiaru sprawiedliwości. Miejscowa prokuratura sprawdzi sprawę domniemanego nawoływania przez nich do popełnienia zabójstwa.

Dodano: Poniedziałek, 27 listopada 2017 13:14

Następni zatrzymani w sprawie śledztwa o korupcję w Sądzie Apelacyjnym w Krakowie

Funkcjonariusze CBA zatrzymali dziś dziesięć osób w związku z podejrzeniem o korupcję. Zatrzymani to obecni i byli dyrektorzy sądów.

Dodano: Wtorek, 24 października 2017 11:05

Pół miliona dawek GBL. Straż Graniczna zakończyła śledztwo

Aktami oskarżenia przeciwko obywatelom RP zakończyło się śledztwo prowadzone przez funkcjonariuszy Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Nowym Sączu, nadzorowane przez Prokuraturę Okręgową w Nowym Sączu – w sprawie udziału w obrocie znacznymi ilościami środków odurzających i substancji psychotropowych na terenie Podhala.

Dodano: Czwartek, 12 października 2017 19:41

Zmarł po tym, jak wyskoczył z Melexa. Śledztwo umorzone

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w Krakowie w czerwcu. Pasażer, podczas jazdy Melexem, wyskoczył na ulicę. Nie udało się uratować mu życia.

Dodano: Sobota, 6 maja 2017 21:12

Śledztwo ws. wypadku z udziałem premier będzie przedłużone na kolejne trzy miesiące

"Przedłużenie śledztwa na kolejne trzy miesiące jest spowodowane koniecznością przeprowadzenia dalszych czynności procesowych" – potwierdził informacje PAP prok. Krzysztof Dratwa z Prokuratury Okręgowej w Krakowie.

Dodano: Wtorek, 21 lutego 2017 07:29

Krakowska prokuratura bada sprawę śmierci Heleny Kmieć

Prokuratura Okręgowa w Krakowie wszczęła śledztwo w sprawie dokonanego 24 stycznia 2017 roku zabójstwa w mieście Cochabamba w Boliwii, wolontariuszki Wolontariatu Misyjnego Salvator.

Dodano: Poniedziałek, 17 października 2016 12:10

Policja i Prokuratura mówi o śledztwie w sprawie zabójstwa 23-letniej studentki

Dzisiaj, w siedzibie Małopolskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie odbyła się wspólna konferencja prasowa małopolskiej Policji oraz Prokuratury w sprawie efektów śledztwa w sprawie zabójstwa sprzed 18 lat.

Dodano: Piątek, 14 października 2016 08:33

Morderstwo studentki UJ sprzed 18 lat. Śledczy wracają do sprawy

23-latka została zamordowana w 1998 roku ze szczególnym okrucieństwem. Z Wisły w Krakowie wyłowiono wtedy tylko jej skórę i nogę.

Dodano: Niedziela, 12 stycznia 2014 16:25

Śledztwo w związku ze sprzedażą Małopolskiej Sieci Szerokopasmowej

Prokuratura Okręgowa w Krakowie wszczęła śledztwo w związku ze sprzedażą spółki Małopolska Sieć Szerokopasmowa, którą samorząd województwa powołał do budowy infrastruktury internetowej na obszarach zagrożonych wykluczeniem cyfrowym.

Dodano: Środa, 28 sierpnia 2013 20:00

Śledztwo ws. prywatyzacji Polskich Kolei Linowych w Zakopanem

Prokuratura Okręgowa w Krakowie wszczęła śledztwo w sprawie prywatyzacji PKL. Śledztwo prowadzone jest "w sprawie, a nie "przeciwko komuś". Prokuratorzy będą wyjaśniać, czy doszło do nieprawidłowości przy procesie prywatyzacji państwowej spółki.

Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl