Łososina
Dodano: Czwartek, 4 października 2018 20:36

Nauczyciele z Łososiny Dolnej świętowali

W Gminnym Dniu Edukacji Narodowej, który odbył się dzisiaj w Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna, wzięło udział ponad stu nauczycieli. Za trudną i wymagającą poświęceń pracę dziękował im starosta nowosądecki Marek Pławiak i wójt gminy Łososina Dolna Stanisław Golonka.

Dodano: Poniedziałek, 3 września 2018 09:00

Łososińskie Święto Plonów (zdjęcia)

Mszą św. w kościele parafialnym w Łososinie Dolnej rozpoczęło się dzisiaj Łososińskie Święto Plonów. Później, kolorowy korowód przeszedł ulicami na plac przed Centrum Kultury, gdzie zaplanowano część artystyczną imprezy. Nie zabrakło pięknych wieńców dożynkowych, występów zespołów regionalnych, degustacji lokalnych potraw i konkursów dla najmłodszych.

Dodano: Niedziela, 6 maja 2018 20:10

Łososina Dolna: sezon lotniczy otwarty (zdjęcia)

Pogoda dopisała i sporo osób przybyło dzisiaj na lotnisko w Łososinie Dolnej, gdzie obchodzono XXV Święto Kwitnących Sadów połączone z otwarciem sezonu lotniczego. W tym roku świętowano także 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

Dodano: Sobota, 11 listopada 2017 13:56

99 lat niepodległości (zdjęcia)

W Łososinie Dolnej mieszkańcy oraz władze powiatu nowosądeckiego uczcili dziś 99. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Złożono wiązanki kwiatów pod pomnikiem upamiętniającym mieszkańców gminy, którzy zginęli w Auschwitz, Katyniu i wojnie obronnej 1939 roku. Obelisk wspomina także o tych, którzy zostali zamordowani przez gestapo.

Dodano: Czwartek, 5 października 2017 15:22

Woda w Łososinie Dolnej zdatna do spożycia

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Sączu informuje, że w próbkach wody pobranych 2 października z ujęcia indywidualnego dla Szkoły Podstawowej w Łososinie Dolnej nie stwierdzono obecności chorobotwórczych bakterii.

Dodano: Środa, 24 sierpnia 2016 12:58

Jubileusz 60-lecia Aeroklubu Podhalańskiego i 85-lecia lotnictwa szybowcowego na Sądecczyźnie

Na lotnisko w Łososinie Dolnej przybyło wielu miłośników podniebnych akrobacji i turystów. Gościem specjalnym był minister obrony narodowej Antoni Macierewicz, pod którego honorowym patronatem odbywają się jubileuszowe uroczystości.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl