Golemo
Łapsze Niżne
Dodano: Piątek, 24 maja 2019 11:44

Triathloniści na start

Tegoroczna wiosna nas nie rozpieszcza ale nie ma co się ociągać. Wody nie brakuje więc zapraszamy nad Jezioro Czorsztyńskie do Gminy Łapsze Niżne na rozpoczęcie sezonu triathlonowego 2019. Inauguracyjne zawody to jubileuszowy X Mocarny Zbój - crosstriathlon. Start i meta na Przystani Zamajerz w Niedzicy Zamku.

Dodano: Niedziela, 5 marca 2017 21:53

Dzień sportów zimowych w ZPO w Łapszach Niżnych (zdjęcia)

W łapszańskiej szkole został zorganizowany Dzień Sportów Zimowych dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum , za który odpowiedzialni byli nauczyciele wychowania fizycznego. Każdy kto umiał jeździć na nartach lub desce snowboardowej mógł zgłosić chęć wyjazdu na stok „Polana Sosny” w Niedzicy i skorzystać z ostatnich dni w zimowo sportowym stylu.

Dodano: Czwartek, 8 września 2016 22:28

III Rajd im. bł. ks. Stanka (zdjęcia)

Wędrówką przez Magurę Spiską i Pieniny Spiskie uczniowie ZPO w Łapszach Niżnych uczcili rocznicę śmierci bł. ks. J. Stanka - patrona szkoły podstawowej, która przypada 23 września oraz pamiątkę 100 rocznicy jego urodzin.

Dodano: Sobota, 11 czerwca 2016 20:48

Bicie rekordu czytania

Zespół Placówek Oświatowych w Łapszach Niżnych brał udział w ogólnopolskiej akcji promującej czytelnictwo pod hasłem: „Jak nie czytam, jak czytam”.

Dodano: Poniedziałek, 6 czerwca 2016 15:06

Polska wygrywa Małe Euro! - Podhale Amp Futbol Cup 2016 (zdjęcia)

W Łapszach Niżnych odbył się międzynarodowy ampfutbolowy turniej, w którym nasza kadra narodowa zmierzyła się z Irlandią, Niemcami i Ukrainą.

Dodano: Środa, 23 lipca 2014 11:34

Wielkie Granie na Spiszu. Gwiazda imprezy - zespół Dżem (zdjęcia)

ŁAPSZE NIŻNE. Dwudniowa impreza muzyczna zgromadziła tłumy. Ale największą popularnością cieszył się koncert Dżemu.

Dodano: Poniedziałek, 7 lipca 2014 09:40

Wakacje w Gminie Łapsze Niżne (artykuł sponsorowany)

Gmina Łapsze Niżne to wymarzone miejsce na atrakcyjne i aktywne spędzenie czasu wolnego. Malownicze miejsca, urocze zabytki, piękne krajobrazy oraz liczne atrakcje turystyczne, to wszystko czeka na odwiedzających Gminę Łapsze Niżne, każdy znajdzie coś dla Siebie.

Dodano: Poniedziałek, 19 sierpnia 2013 12:39

Festyn parafialny z okazji 700 lecia parafii Łapsze na Spiszu (zdjęcia)

ŁAPSZE NIŻNE. Na letniej scenie przy kościele parafialnym p.w. św. Kwiryna odbył się festyn kończący obchody 700 lecia powstania parafii Łapsze na Spiszu. Jak się to odbyło i przy jakich okolicznościach, przedstawili w inscenizacji historyczno – regionalnej „Łapse, nase Łapse – pikno dziedzina” uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Łapszach Niżnych.

Dodano: Piątek, 2 listopada 2012 13:36

Remiza OSP w Kacwinie jak nowa. Inwestycja kosztowała blisko 150 tys. zł

ŁAPSZE NIŻNE. W ramach projektu „Małopolskie remizy” wyremontowano budynek remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Kacwinie. Inwestycja zakładała także remont kotłowni wraz z montażem nowego pieca co.

Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Krynica
Reklama
TdP
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl