Łagiewniki
Dodano: Sobota, 14 kwietnia 2018 20:19

Ogólnopolska Pielgrzymka Caritas w Łagiewnikach

W sobotę, na zakończenie „Tygodnia Miłosierdzia", do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach przybyła 15. Ogólnopolska Pielgrzymka „Caritas". Hasłem pielgrzymki były słowa Służebnicy Bożej Hanny Chrzanowskiej pochodzące z „Rachunku sumienia pielęgniarki": „Bóg złożył w moje ręce talenty i nie wolno mi ich marnować". W spotkaniu wzięło udział kilka tysięcy członków Caritas z całej Polski.

Dodano: Czwartek, 5 kwietnia 2018 09:59

Program obchodów święta Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach

8 kwietnia w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w krakowskich Łagiewnikach odbędą się obchody święta Miłosierdzia Bożego.

Dodano: Czwartek, 29 marca 2018 16:38

Msza św. Krzyżma w Łagiewnikach (zdjęcia)

Siły nasze (...) musimy czerpać z Eucharystii - mówił do kapłanów abp Marek Jędraszewski podczas Mszy św. Krzyżma w Wielki Czartek w Łagiewnikach.

Dodano: Poniedziałek, 16 października 2017 10:40

Pielgrzymka Strażaków do Łagiewnik (zdjęcia)

- Jest i musi być w was być nieustannie pogłębiana gotowość do poświęcenia. Jest i musi być w was pewna zaprawa w znoszeniu trudności - mówił do strażaków w niedzielę 15 października Abp Marek Jędraszewski.

Dodano: Piątek, 10 kwietnia 2015 12:05

KRAKÓW. Święto Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach - będą dodatkowe kursy komunikacji miejskiej

W niedzielę, 12 kwietnia przypada Święto Bożego Miłosierdzia i uroczystości w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Tego dnia komunikacja miejska uruchomi dodatkowe kursy, a w mieście będą zmiany w organizacji ruchu.

Dodano: Wtorek, 24 marca 2015 20:21

KRAKÓW. Mężczyzna rzucił się pod jadący pociąg - zginął na miejscu

Około godz. 16., mniej więcej 200 metrów od stacji kolejowej Łagiewniki mężczyzna rzucił się pod jadący pociąg. Zginął na miejscu. Policjanci prowadzą działania na miejscu tragedii. Na razie nieznana jest tożsamość ofiary.

Dodano: Czwartek, 3 października 2013 20:44

Turystyka religijna – międzynarodowa konferencja w Łagiewnikach

W ostatnich latach w Małopolsce obserwujemy stały wzrost zainteresowania turystyką religijną. Jak żaden inny region możemy się poszczycić dużą liczbą miejsc związanych z postacią Jana Pawła II.

Dodano: Wtorek, 16 października 2012 14:49

Kopia całunu turyńskiego trafi do Centrum Jana Pawła II w Łagiewnikach

Kopia całunu turyńskiego trafi do Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się" w krakowskich Łagiewnikach. Podczas odpustu, w dniach: 20- 22 października będzie można zobaczyć całun, na którym widnieje odbita twarz Chrystusa.

Dodano: Czwartek, 9 czerwca 2011 15:36

Wprowadzenie relikwii bl. Jana Pawła ii i Małopolskie Święto Młodego Wolontariusza

W sobotę (11) na terenie Białych Mórz w krakowskich Łagiewnikach odbędzie się uroczystość wprowadzenia relikwii bł. Jana Pawła II do Sanktuarium Jana Pawła II w Centrum „Nie lękajcie się!” oraz imprezy w ramach Małopolskiego Święta Młodych Wolontariuszy.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl