Sport
Dodano: Niedziela, 1 września 2019 23:10

Zmagania kajakarzy na Dunajcu (zdjęcia)

Na torze kajakowym Pienińskiego Klubu Sportowego na Dunajcu odbył się 59. Międzynarodowe Regaty Slalomowe Memoriał A.A. Wernerów zaliczane do Mistrzostw Polski oraz Zawody Weteranów im. Wojciecha Piecyka.

Dodano: Czwartek, 29 sierpnia 2019 22:54

Młodzi strażacy na boisku

Prawie 300 strażaków wzięło udział w VI Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej ORLIK 2019. Zwyciężyła Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP ze Stróż.

Dodano: Niedziela, 18 sierpnia 2019 15:49

Kamil Stoch wygrywa Letnią Grand Prix w Zakopanem (zdjęcia)

Kamil Stoch wygrał Letnią Grand Prix w Zakopanem. Na drugim miejscu jest Dawid Kubacki, na trzecim - Sato Yukiya z Japonii.

Dodano: Piątek, 16 sierpnia 2019 22:23

Dawid Kubacki drugi w kwalifikacjach do niedzielnego konkursu (zdjęcia)

Wszyscy Polacy zakwalifikowali się do niedzielnego indywidualnego konkursu. Kwalifikacje wygrywa Szwajcar Kilian Pejer. Drugie miejsce zajął Dawid Kubacki.

Dodano: Piątek, 16 sierpnia 2019 12:19

W sobotę - Flexistav Biegu Granią Tatr

350 osób zmierzy się z jedną z najpiękniejszych i najtrudniejszych tras biegowych w Polsce podczas Flexistav Biegu Granią Tatr. Zawody odbędą się w sobotę 17 sierpnia w Zakopanem.

Dodano: Wtorek, 16 lipca 2019 10:05

Slalom kajakiem

W miniony weekend odbyły się Międzynarodowe Regaty UKS w slalomie kajakowym. Młodym zawodnikom kibicował m.in. starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski.

Dodano: Wtorek, 2 lipca 2019 07:24

Red Bull 400

500 uczestników z całej Europy wzięło udział w prestiżowym biegu Red Bull 400, który odbył się na zakopiańskiej Wielkiej Krokwi. W wyścigu po wybiegu słynnej skoczni narciarskiej najlepszy okazał się Adam Cieślar, który pokonał dystans 400 metrów w 4 minuty i 18 sekund.

Dodano: Środa, 5 czerwca 2019 08:31

Trzy dni biegania po Tatrach na 125-lecie zakopiańskiego Sokoła

Za nami trzy dni wyjątkowych biegowych zmagań na pięknych i trudnych tatrzańskich trasach Zakopiańskiego Weekendu Biegowego z Sokołem. W trzech biegach o zróżnicowanym dystansie i stopniu trudności wzięło udział ponad 680 zawodników, a 66 z nich sklasyfikowanych zostało w Grand Prix Sokoła, przebiegając łącznie ponad 54 km i pokonując 3328m przewyższenia.

Dodano: Poniedziałek, 3 czerwca 2019 21:03

Nicolas Prodhomme zwycięzcą Orlen Wyścigu Narodów

Nicolas Prodhomme z Francji zwyciężył w klasyfikacji generalnej ORLEN Wyścigu Narodów UCI Nations Cup. Drugi etap z BUKOVINA Resort do Bukowiny Tatrzańskiej o długości 113 kilometrów wygrał Duńczyk Andreas Lorentz Kron. Najlepszy z Polaków okazał się Piotr Pękala, który dziś był szesnasty, a w klasyfikacji generalnej zajął dwudzieste miejsce. Klasyfikację drużynową ORLEN Wyścigu Narodów wygrała Belgia.

Dodano: Niedziela, 2 czerwca 2019 08:44

Francuzi najszybsi w ORLEN Wyścigu Narodów

Reprezentacja Francji wygrała pierwszy etap kolarskiego ORLEN Wyścigu Narodów UCI Nations Cup – drużynową jazdę na czas. Pierwszy etap to drużynowa jazda na czas z Jurgowa do BUKOVINA Resort.

Dodano: Piątek, 31 maja 2019 22:52

Poprad Muszyna Cup

Dzisiaj rozpoczął się organizowany przez Powiat Nowosądecki turniej Poprad Muszyna Cup. To już trzecia edycja tej imprezy. Kilkuset młodych piłkarzy z kilku partnerskich miast i powiatów przybyło do Muszyny gdzie rozgrywa mecze.

Dodano: Środa, 29 maja 2019 09:53

Piłkarska impreza w Muszynie

W najbliższy piątek i sobotę w Muszynie odbędzie się III Międzynarodowy Dziecięcy Turniej Piłki Nożnej Poprad Muszyna Cup organizowany z okazji Dnia Dziecka.

Dodano: Poniedziałek, 29 kwietnia 2019 14:29

W wodzie i błocie otwarto sezon motorowy w Ochotnicy (zdjęcia)

W sobotę i niedzielę w Ochotnicy Górnej odbyły się Ochotnickie Dni Sportów Motorowych. Mimo ulewnego deszczu zawodnicy i kibicie byli zachwyceni.

Dodano: Niedziela, 21 kwietnia 2019 10:13

Hunt The Wolf - ekstremalny rajd quadowy

Rozgrywany w Rumuńskich górach rajd przeprawowy Hunt The Wolf od lat ściąga na start najlepszych kierowców quadów z całego świata. Do rywalizacji stają też Polacy do których w tym roku dołączył Oskar Pieprzak, reprezentant Małopolski.

Dodano: Poniedziałek, 15 kwietnia 2019 12:32

Wystartowały Deichmann Minimistrzostwa

Rozpoczęły się rozgrywki turnieju Deichmann Minimistrzostwa - już tydzień temu na murawę wybiegli młodzi piłkarze w Jabłonce, wczoraj rozgrywki zainaugurowano w Krakowie, Tarnowie i Nowym Sączu.

Strona 1 z 231« pierwsza | ‹ poprzednia | 1 2 3 4 5 ... | następna › | ostatnia »