Sport
Dodano: Czwartek, 24 maja 2018 22:17

Mocarze na start

Pogoda letnia - rozpoczyna się sezon triathlonowy na jeziorze Elektrowni Wodnej Niedzica.

Dodano: Wtorek, 22 maja 2018 19:33

Mistrzostwa Małopolski Juniorów Mlodszych i Juniorów w LA

Worek medali przywieźli zawodnicy MKS Rabka-Zdrój z Mistrzostw Małopolski Juniorów Młodszych i Juniorów w Lekkiej Atletyce rozegranych na stadionie AWF w Krakowie.

Dodano: Poniedziałek, 21 maja 2018 06:25

Małopolscy Ekstraklasowcy wracają na zaplecze

Piłkarze z Nowego Sącza i Niecieczy musieli uznać wyższość rywali w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarskiej. Po wakacjach rozpoczną bój o powrót do elity.

Dodano: Niedziela, 20 maja 2018 23:08

AWF Kraków najlepszy w AMP w aerobiku sportowym (zdjęcia)

W Katowicach zakończyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w aerobiku sportowym. Najlepsza okazała się ekipa Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Dodano: Sobota, 19 maja 2018 21:32

ALK Warszawa najlepsza w AMP w wioślarstwie

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie zwyciężyła w klasyfikacji uczelni Akademickich Mistrzostw Polski w wioślarstwie, które w sobotę odbyły się w Bydgoszczy. W zawodach wystartowało blisko dwustu uczestników reprezentujących dwadzieścia uczelni.

Dodano: Piątek, 18 maja 2018 11:02

Bydgoszcz będzie w sobotę gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski w wioślarstwie

W zawodach wystartuje blisko dwustu uczestników reprezentujących dwadzieścia uczelni.

Dodano: Czwartek, 17 maja 2018 16:39

Sukcesy pływaków z SMS Oświęcim na Grand Prix Małopolski

Znakomicie zaprezentowali się reprezentanci SMS Oświęcim, podczas imprezy z cyklu Grand Prix Małopolski w oświęcimskiej pływalni.

Dodano: Środa, 16 maja 2018 18:10

Karolina Pilarczyk i Tomasz Kuchar zaprezentują swoje samochody rajdowe na stacji w Krakowie

18 maja na stacji Circle K przy os. Dywizjonu 303 w Krakowie Karolina Pilarczyk oraz Tomasz Kuchar zaprezentują swoje rajdowe samochody i spotkają się z fanami. Na wszystkich odwiedzających stację przez cały dzień czekać będą także liczne atrakcje i konkursy z nagrodami. Wydarzenie jest częścią kampanii "milesPLUS® uwolnij bestię".

Dodano: Środa, 16 maja 2018 14:13

Szczawnica znów stała się stolicą biegów górskich (zdjęcia)

W Szczawnicy odbyła się 6. edycja biegów pod nazwą Perły Małopolski. Jest to impreza etapowa organizowana w sześciu parkach narodowych naszego województwa: Ojcowskim, Pienińskim, Magurskim, Babiogórskim, Tatrzańskim i Gorczańskim. Udział wzięło prawie 900 biegaczy.

Dodano: Poniedziałek, 14 maja 2018 22:36

Za nami kolejna edycja Maratonu i Półmaratonu Podhalańskiego (zdjęcia)

Blisko 130 zawodników stanęło na starcie w Nowym Targu i Bańskiej Niżnej, by zmagać się dystansem, dużym przewyższeniem i mocno operującym słońcem. Biegli przez Ludźmierz, Maruszynę i Ząb do Zakopanego. Zwycięzcą Maratonu Podhalańskiego 2018 w klasyfikacji mężczyzn został Maciej Bochnak z Raby Wyżnej, natomiast wśród kobiet wygrała Renata Ginszt z Augustowa.

Dodano: Poniedziałek, 14 maja 2018 15:40

Małopolski Memoriał Trenerów - „życiówki” licealistów

Lekkoatleci zainaugurowali sezon udziałem w 10. Memoriale Trenerów. Na obiekcie AWF w Krakowie stawiło się ponad 500 zawodniczek i zawodników.

Dodano: Piątek, 11 maja 2018 08:37

Ponad 200 uczestników AMP w kolarstwie górskim

227 zawodników i zawodniczek weźmie udział w Akademickich Mistrzostwach Polski w kolarstwie górskim, które w nadchodzący weekend odbędą się w Chorzowie. Impreza będzie jednym z wyścigów kwalifikacyjnych do akademickiej reprezentacji Polski, która wystartuje na przełomie lipca i sierpnia w AMŚ w Portugalii.

Dodano: Czwartek, 10 maja 2018 12:40

Dzieci z Małopolski wśród najlepszych XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Pucharu Tymbarku” (zdjęcia)

Za nami kolejna, XVIII edycja organizowanego przez Polski Związek Piłki Nożnej Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Po meczach Wielkiego Finału na PGE Narodowym w Warszawie, wyłonione zostały najlepsze w Polsce drużyny w kategoriach do lat 10 oraz 12. Najlepiej z naszego województwa zaprezentowała się drużyna dziewcząt z Piasta Skawina (5. miejsce w kategorii U-10).

Dodano: Środa, 9 maja 2018 23:20

„Jasiek” nigdzie się nie wybiera!

Do Przemysława Odrobnego, Marcina Kolusza, Bartłomieja Neupauera, Pawła Bizuba, Rafała Podlipniego, Łukasza Siuty i Daniela Kapicy dołączył Oskar Jaśkiewicz. Ekipa pomalutku się formuje.

Dodano: Środa, 9 maja 2018 12:20

Nocne Granie Na Tartanie

W sobotę 19 maja na Orliku w Rabie Wyżnej rozegrany zostanie nocny turniej siatkówki. "W turnieju bierze udział około 50 zawodników ze Śląska, Krakowa, Szczawnicy, Czarnego Dunajca, Raby Wyżnej oraz okolic Nowego Targu. Gramy od zachodu do wschodu słońca" - zapowiadają organizatorzy.

Strona 1 z 219« pierwsza | ‹ poprzednia | 1 2 3 4 5 ... | następna › | ostatnia »
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Dołącz do nas!
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl