Sport
Dodano: Piątek, 24 sierpnia 2018 23:21

Kolejny medal w Novym Meście! Seniorzy z brązem.

Sztafeta mieszana seniorów w składzie Kinga Zbylut, Monika Hojnisz, Grzegorz Guzik, Łukasz Szczurek sięgnęła po brązowy medal Mistrzostw Świata w biathlonie na nartorolkach, które rozpoczęły się w piątek w Novym Meście. To już drugi medal dla Polski podczas tych zawodów. Wcześniej po srebro sięgnęli nasi juniorzy.

Dodano: Czwartek, 23 sierpnia 2018 17:20

Spotkanie wicewojewody małopolskiego Józefa Gawrona z Agnieszką Kociołek

Wicewojewoda małopolski Józef Gawron gościł dziś w swoim gabinecie Agnieszkę Kociołek – multimedalistkę oraz zdobywczynię brązowego medalu podczas Europejskich Igrzysk INAS w Paryżu w zawodach pływackich w stylu grzbietowym na 100 metrów. W spotkaniu wzięli udział również poseł na Sejm RP Urszula Rusecka oraz dyrektor Oddziału Małopolskiego Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Marta Mordarska.

Dodano: Środa, 22 sierpnia 2018 12:49

Puchar Pienin im. Bronisława Warusia odwołany

Klub Sportowy Sokolica poinformował, że w tym roku nie odbędzie się planowany na 2 września Puchar Pienin im. Bronisława Warusia.

Dodano: Poniedziałek, 20 sierpnia 2018 20:20

Mistrzostwa Strefy Polski Południowej w Motocrossie

Zarząd klubu MTR Osielec organizuje kolejne zmagania w eliminacjach Mistrzostw Strefy Polski Południowej w Motocrossie, które rozegrane zostaną na Torze Przykiec w Osielcu 26 sierpnia w godzinach od 9-tej do około 16-tej.

Dodano: Poniedziałek, 20 sierpnia 2018 12:16

Remis na wagę zwycięstwa

Trener Puszczy Niepołomice chwali swoich piłkarzy i cieszy się z remisu.

Dodano: Niedziela, 19 sierpnia 2018 15:31

Rajd Niemiec: Łukasz Pieniążek na szóstym miejscu w WRC 2

Łukasz Pieniążek (Printsport Racing, Skoda Fabia R5) zajął szóste miejsce w klasyfikacji WRC 2 36. Rajdu Niemiec. Polak i jego pilot Przemysław Mazur na ostatniej próbie rajdu poprawili się jeszcze o jedną pozycję.

Dodano: Niedziela, 19 sierpnia 2018 10:16

Bieg Red Bull 400 w Zakopanem (zdjęcia)

W Zakopanem, po raz pierwszy w Polsce - rozegrano bieg Red Bull 400, w czasie którego zawodnicy wbiegają na skocznie narciarskie. Zawody rozgrywane są na 17 obiektach w całej Europie.

Dodano: Sobota, 18 sierpnia 2018 20:53

Łukasz Pieniążek (Printsport Racing, Skoda Fabia R5) pnie się w górę klasyfikacji WRC 2 podczas 36. Rajdu Niemiec

Polak i jego pilot Przemysław Mazur w sobotę awansowali o siedem miejsc i przed ostatnim dniem imprezy plasują się na siódmej pozycji w swojej kategorii.

Dodano: Sobota, 18 sierpnia 2018 19:51

Srebrny medal Y.K.P. dla Komisariatu Wodnego Policji w Krakowie

Zarząd Główny Yacht Klub Polski na wniosek Y.K.P. Zakopane oraz Y.K.P. Nowy Targ przyznał srebrny medal Y.K.P. dla Komisariatu Wodnego Policji w Krakowie.

Dodano: Piątek, 17 sierpnia 2018 22:20

Rajd Niemiec: Pieniążek z problemami, ale zapowiada walkę

– Niestety dwa razy źle dobraliśmy opony, ale to nie to było przyczyną różnic czasowych między nami, a czołówką – tłumaczy Łukasz Pieniążek (Printsport Racing, Skoda Fabia R5). Polski kierowca pilotowany przez Przemysława Mazura po piątkowych odcinkach 36. Rajdu Niemiec zajmuje czternaste miejsce w kategorii WRC 2.

Dodano: Środa, 15 sierpnia 2018 13:02

Rosjanin Sierdier Sierdierow na testach w Cracovii

Na testach medycznych w krakowskim klubie przebywa obecnie rosyjski skrzydłowy Sierder Sierdierow. 24-letni zawodnik grał ostatnio w rosyjskim Jenisieju Krasnojarsk z którym awansował do rosyjskiej ekstraklasy.

Dodano: Piątek, 10 sierpnia 2018 21:56

Michał Kwiatkowski wygrywa 75. Tour de Pologne

Michał Kwiatkowski (Team Sky) wygrał 75. Tour de Pologne UCI World Tour. W klasyfikacji generalnej polski kolarz wyprzedził Simona Yatesa (Mitchelton-Scott) oraz Thibaut Pinaut (Groupama-FDJ). Na ostatnim etapie BUKOVINA RESORT – Bukowina Tatrzańska zwyciężył Simon Yates.

Dodano: Piątek, 10 sierpnia 2018 18:32

Królewski etap BUKOVINA RESORT – Bukowina Tatrzańska przyniesie odpowiedź na pytanie kto zostanie zwycięzcą 75. Tour de Pologne

Peleton ma dziś do pokonania 136 kilometrów, a na trasie znajduje się sześć górskich premii pierwszej kategorii.

Dodano: Czwartek, 9 sierpnia 2018 21:19

Georg Preidler (Groupama-FDJ) wygrał szósty etap wyścigu Tour de Pologne z metą w Bukowinie

Nie obeszło się bez ataków na pozycję lidera Michała Kwiatkowskiego (Team Sky), ale Polak zdołał się obronić.

Dodano: Środa, 8 sierpnia 2018 00:32

Michał Kwiatkowski (Team Sky) wygrał czwarty etap 75. Tour de Pologne z Jaworzna do Szczyrku

Na finałowym podjeździe pod Orle Gniazdo polski kolarz wyprzedził zwycięzcę ubiegłorocznego wyścigu Dylana Teunsa (BMC Racing Team) oraz George’a Bennetta (Team LottoNL-Jumbo). Dzięki wygranej Kwiatkowski objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Dołącz do nas!
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl