Sport
Dodano: Sobota, 10 marca 2018 21:40

Hokej: Pierwsze półfinałowe starcie

Dziś GKS Tychy podjął na swoim lodowisku TatrySki Podhale w pierwszym playoff-owym meczu półfinałowym. Początek wydał się wyrównany, górale rzucili się do ataku jednak nie przyniósł on bramki.

Dodano: Piątek, 9 marca 2018 16:49

Jaskółcze Gniazdo będzie nowoczesne!

Władze Tarnowa porozumiały się z przedstawicielami Unii Tarnów – w efekcie niebawem mają ruszyć prace przy modernizacji tarnowskiego stadionu.

Dodano: Czwartek, 8 marca 2018 23:12

Szarotki w półfinale! (zdjęcia)

NOWY TARG. W siódmym, decydującym meczu, drużyna TatrySki Podhale wygrała u siebie w karnych z JKH GKS Jastrzębie 3:2 i awansowała do półfinału play-off.

Dodano: Wtorek, 6 marca 2018 21:35

Hokej: Walka do ostatniej sekundy

Dzisiejsze spotkanie TatrySki Podhale z JKH GKS Jastrzębie było dla górali sprawą życia i śmierci - przegrana oznaczałaby awans Jastrzębia do półfinału. Szarotkom udało się po wyrównanym meczu zdobyć decydującego gola w ostatnim ułamku sekundy trzeciej tercji.

Dodano: Wtorek, 6 marca 2018 21:27

Hokej: Cracovia w półfinale (zdjęcia)

W szóstym meczu play-off który odbył się dziś w Oświęcimiu zwyciężyła Comarch Cracovia i po zaciętym meczu w którym oba zespołu zostawiły serce na lodzie awansowała do półfinału. Zdecydował gol zdobyty w ostatnich sekundach dogrywki.

Dodano: Wtorek, 6 marca 2018 15:00

VIII Memoriał w Piłce Ręcznej Pamięci Nauczycieli Wychowania Fizycznego (wielka galeria)

W Jabłonce (pow. nowotarski) odbyła się kolejna edycja corocznego Memoriału w Piłce Ręcznej Pamięci Nauczycieli Wychowania Fizycznego.

Dodano: Poniedziałek, 5 marca 2018 19:52

AMP w Narciarstwie: Czapska i Mitan najlepsi w slalomie gigancie

Zuzanna Czapska (Politechnika Warszawska) i Szymon Mitan (Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie) zdobyli złote medale narciarskich Akademickich Mistrzostw Polski w slalomie gigancie. Impreza odbywa się na stoku Harenda w Zakopanem.

Dodano: Poniedziałek, 5 marca 2018 09:53

Piłka: Punkty zostają w Krakowie (zdjęcia)

Wczorajsze spotkanie Cracovii z Arką Gdynia przebiegło po myśli gospodarzy. Co prawda po zdobytym przed przerwą golu Helika goście zdołali wyrównać, ale kolejna bramka zdobyta tym razem przez Piątka ustaliła wynik spotkania.

Dodano: Poniedziałek, 5 marca 2018 09:09

Hokej: Półfinał ucieka góralom (zdjęcia)

Po dwóch pierwszych meczach wydawać się mogło, że miejsce Podhala w półfinale jest oczywiste. Jastrzębie okazało się jednak godnym przeciwnikiem i nie dość że wyrównali wynik, to dziś oni są o jedno zwycięstwo od kolejnego etapu play-off

Dodano: Poniedziałek, 5 marca 2018 08:34

Hokej: Cracovia na drodze do półfinału (zdjęcia)

Po dwóch przegranych meczach wczoraj na własnym lodowisku Pasy znalazły sposób na biało-niebieskich i pokonały Unię Oświęcim 4 do 1.

Dodano: Niedziela, 4 marca 2018 18:03

Stoch zdeklasował rywali!

Absolutna deklasacja Kamila Stocha. 132 i 134 m i kolejny triumf w Pucharze Świata. 314, 3 pkt. Znokautował rywali, drugi skoczek konkursu miał blisko 30 punktów mniej! Piąte zwycięstwo odniesione w niewiarygodnym stylu.

Dodano: Niedziela, 4 marca 2018 13:31

Memoriał im. Bogdana Zajdla. 3:1 w setach dla starosty (zdjęcia)

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ks. Józefa Tischnera w Starym Sączu odbył się II Memoriał im. Bogdana Zajdla w Tenisie Stołowym Mężczyzn. Mecz otwarcia, podobnie jak w ubiegłym roku, rozegrał starosta nowosądecki Marek Pławiak i burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek. I podobnie jak w ubiegłym roku – wygrał starosta.

Dodano: Piątek, 2 marca 2018 15:51

17-latek ustanowił nieoficjalny rekord Wielkiej Krokwi

Piotr Kudzia, 17-letni zawodnik LKS Klimczok Bystra, ustanowił nowy, nieoficjalny rekord Wielkiej Krokwi w Zakopanem, skacząc dalej niż Kamil Stoch, Simon Amman czy Adam Małysz.

Dodano: Piątek, 2 marca 2018 10:49

Hokej: Unia wyrównała stan rywalizacji (zdjęcia)

Biało-niebiescy po raz drugi dali swoim kibicom wiele radości i ograli mistrza Polski. Stan rywalizacji 2 do 2 - kolejny mecz w Krakowie.

Dodano: Piątek, 2 marca 2018 10:43

Hokej: Szarotki pokonane po raz drugi (zdjęcia)

Jastrzębski klimat nie służy najwyraźniej góralom którzy przegrali wczoraj drugi wyjazdowy mecz. Stan rywalizacji play-off 2 do 2. Kolejny mecz w niedzielę w Nowym Targu

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Dołącz do nas!
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl