Sport
Dodano: Sobota, 17 marca 2018 09:03

Hokej: Katowice triumfują w Krakowie

Nie udało się niestety Cracovii wyrównać stanu rywalizacji w playoff. Wczorajszy, przegrany w dogrywce mecz dał KH GKS Katowice trzecie zwycięstwo i już tylko jedna wygrana dzieli ich od finału.

Dodano: Piątek, 16 marca 2018 10:00

Hokej: Cracovia wykorzystała atut własnego lodu (zdjęcia)

Po emocjonującym meczu Pasy sięgnęły wczoraj po zwycięstwo. Przed własną publicznością udało się pokonać Katowiczan - stan rywalizacji playoff 2 do 1, juz dziś kolejny mecz.

Dodano: Piątek, 16 marca 2018 08:52

Hokej: Tychy o krok od finału (zdjęcia)

Podhale przegrało czwarte półfinałowe spotkanie w GKS Tychy, ale ponownie zostawiło serce na lodzie. Walczyło, mimo wielu przeciwności jakie górali dotknęły. Niestety sędziowie byli jednymi z niechlubnych aktorów tego widowiska.

Dodano: Czwartek, 15 marca 2018 10:53

Snowboardowe Mistrzostwa Polski. Mistrzami kraju zostali Ola Król i Michał Nowaczyk (zdjęcia)

Przez dwa dni snowboardziści ścigali się na równoległych trasach przygotowanych w Suchem. Zawody zdominowali zawodnicy AZS Zakopane.

Dodano: Czwartek, 15 marca 2018 09:34

Hokej: Szarotki wróciły do gry (zdjęcia)

- W takich meczach trzeba walczyć i jeszcze raz walczyć, zostawić serce na lodzie. Wytargać wygraną. Cieszymy się ze zwycięstwa. Mamy jednak nad czym pracować, nad czym myśleć – powiedział Jarosław Różański.

Dodano: Środa, 14 marca 2018 16:28

Triumf Kevina Szaflarskiego (zdjęcia)

Czwarte zwycięstwo w swoim piątym pojedynku na zawodowym ringu odniósł walczący w formule MMA zawodnik Nowotarskiego Klubu Sportów Walki - Kevin Szaflarski.

Dodano: Środa, 14 marca 2018 13:53

Zbliża się Karpacki Wyścig Kurierów

3 kraje, 6 dni wyścigowych, 7 etapów, 22 górskie premie, blisko 950 kilometrów i Szczawnica jako jeden ze współorganizatorów - tak w skrócie zapowiada się 35 edycja Karpackiego Wyścigu Kurierów.

Dodano: Wtorek, 13 marca 2018 21:45

Niesamowity Stoch. Kubacki drugi

Kamil Stoch wygrał konkurs Pucharu Świata w Lillehammer. Polak zdominował rywali, wyprzedzając Dawida Kubackiego o prawie trzydzieści punktów. Na trzecim miejscu znalazł się Norweg Robert Johansson.

Dodano: Wtorek, 13 marca 2018 10:44

Hokej: Cracovia pokonana po raz drugi

Nie mają szczęści małopolskie drużyny - TatrySki Podhale dwa razy pokonane zostało przez GKS Tychy a wczoraj w drugim meczu kolejną porażkę odniosła Comarch Cracovia. Rywalizacja przenosi się teraz na lodowiska w Nowym Targu i Krakowie.

Dodano: Poniedziałek, 12 marca 2018 12:37

Reprezentantki UKS Setbol Oświęcim z awansem do półfinału Mistrzostw Polski Kadetek

Z dużym powodzeniem prezentowały się siatkarki z UKS Setbol Oświęcim w trakcie 1/4 Mistrzostw Polski Kadetek w Bydgoszczy. Zacięta walka zawodniczek z klasy o profilu "piłka siatkowa dziewcząt" w popularnym „Chemiku”, zaowocowała zdobyciem awansu do półfinału Mistrzostw Polski Kadetek zaplanowanego od 16 do 18 marca bieżącego roku.

Dodano: Poniedziałek, 12 marca 2018 10:41

Hokej: pierwszy mecz dla Katowic

W niedzielę w Katowicach odbył się pierwszy półfinał pary Comarch Cracovia - TAURON KH GKS Katowice. Mimo dobrej gry i hattricka Kapicy Mistrzowie Polski uznać musieli wyższość rywala.

Dodano: Poniedziałek, 12 marca 2018 10:38

Hokej: Szarotki pokonane po raz drugi

Niedzielne spotkanie w Tychach przyniosło drugie zwycięstwo gospodarzom, kolejne mecze 14 i 15 marca w Nowym Targu

Dodano: Niedziela, 11 marca 2018 21:45

Olimpijka z Rio mistrzynią Polski w siatkówce na śniegu! (zdjęcia)

Niedziela była drugim dniem rywalizacji, w pierwszych oficjalnych mistrzostwach Polski w stosunkowo nowej dyscyplinie sportu, jaką jest zyskujący coraz większą popularność „Snow Volley”. Zmaganiom siatkarzy patronował portal Malopolskaonline.pl

Dodano: Niedziela, 11 marca 2018 17:19

Stoch szósty, ale nadal pozostaje liderem


Kamil Stoch prowadził po pierwszej serii w konkursie Pucharu Świata w Oslo. Oddał skok na odległość 138 m. Ale w finale trafił na fatalne warunki i skoczył zaledwie 119 metrów i zajął szóste miejsce. Wygrał Daniel Andre Tande, drugie miejsce zajął Stefan Kraft, a trzeci był Michael Hayboeck.

Dodano: Niedziela, 11 marca 2018 11:40

Snow Volley. Pierwszy dzień Mistrzostw Polski w siatkówce na śniegu za nami (wyniki i zdjęcia)

BIAŁKA TATRZAŃSKA. 20 męskich par przystąpiło wczoraj do rywalizacji o tytuł pierwszych mistrzów naszego kraju w siatkówce na śniegu. Dzięki staraniom organizatorów oraz współpracy z Polski Związkiem Piłki Siatkowej, w tym roku po raz pierwszy zawodnicy mieli możliwość stanąć do walki o tytuł „Polskich Królów Śniegu”.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Dołącz do nas!
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl