Sport
Dodano: Poniedziałek, 31 stycznia 2011 23:22

Zawody Polo w Zakopanem (duża galeria)

Wzorem najlepszych europejskich i światowych stacji narciarskich w Zakopanem po raz czwarty został zorganizowany wyjątkowy Turniej Polo na Śniegu. Pod Wielką Krokwią przed kilkutysięczna widownią zaprezentowały się ekipy z całej Europy.

Dodano: Sobota, 22 stycznia 2011 18:32

PŚ w Zakopanem: sobotni konkurs wygrywa Simon Ammann. Małysz szósty

ZAKOPANE. - Dzisiaj warunki rządziły. Skoki były niezłe, ale zabrakło szczęścia. Walka była jednak mocna - komentował Adam Małysz wyniki sobotniego konkursu. Drugi konkurs zakopiański wygrał Simon Ammamm. Szwajcar zwyciężył zarówno w pierwszej jak i drugiej serii skoków.

Dodano: Piątek, 21 stycznia 2011 19:09

Adam Małysz najlepszy w piątkowym konkursie PŚ w Skokach Narciarskich

ZAKOPANE. W piątek Adam Małysz po raz 90. stanął na podium. Odniósł swoje 39. zwycięstwo. W pierwszym z trzech konkursów PŚ był najlepszy - zarówno w pierwszej, jak i w drugiej serii. Lądował na 138,5 m i 128,5 m.

Dodano: Czwartek, 20 stycznia 2011 19:42

PŚ:Uhrmann wygrywa kwalifikacje. Małysz pofrunął 139 metrów

ZAKOPANE. Niemiec Michael Uhrmann wygrał kwalifikacje do konkursu Pucharu Świata. Był najlepszy, skacząc z 11. belki. Jego wynik to 129 metrów. pokonał Kamila Stocha i Michaela Neumayera (obaj po 126,5 m).

Dodano: Czwartek, 20 stycznia 2011 18:33

Zakopane: Puchar Świata w skokach. Małysz najlepszy po pierwszych skokach treningowych

ZAKOPANE. Adam Małysz skoczył 122 metry i zajął pierwsze miejsce w pierwszym treningu przed kwalifikacjami do piątkowego konkursu Pucharu Świata w Zakopanem. Trening odbywa się przy mocno padającym śniegu.

Dodano: Wtorek, 18 stycznia 2011 14:18

TAURON dodaje energii młodym narciarzom. Amatorskie Mistrzostwa Polski w sobotę w Limanowej

TAURON Polska Energia SA rozpoczyna trzyletni program wsparcia polskiego narciarstwa alpejskiego przygotowany we współpracy z medalistą Mistrzostw Świata Andrzejem Bachledą–Curusiem. Sponsoringiem objęte zostaną Amatorskie Mistrzostwa Polski oraz Mistrzostwa Polski Seniorów w narciarstwie alpejskim PZN.

Dodano: Wtorek, 18 stycznia 2011 13:12

Zakopane Snow Polo 2011 (28, 29 stycznia)

ZAKOPANE. Na stadionie Wielkiej Krokwi rozegrane zostaną zawody polo na śniegu. Widowiskowa impreza organizowana jest od kilku lat. Biorą w niej udział zawodnicy z całej Europy.

Dodano: Wtorek, 11 stycznia 2011 19:02

IV Alpin Sport Ski Tour Race (15 stycznia, Zakopane)

Zawody są II edycją Pucharu Polski PZA, I edycją Pucharu Europy Środkowej i II edycją Pucharu Polski Amatorów Berghaus Cup. Stanowią także eliminacje do Mistrzostw Świata.

Dodano: Sobota, 8 stycznia 2011 15:38

III Narciarski Memoriał Jana Fudali

CHABÓWKA. Na stoku stacji „U Żura” rozegrany został doroczny Memoriał Jan Fudali w Narciarstwie Biegowym. Rabczański artysta, regionalista, muzealnik i sportowiec zginął w pobliżu na przejściu przez tor kolejowy - trzy lata temu w wieczór Trzech Króli.

Dodano: Wtorek, 4 stycznia 2011 13:30

Hokej. Zespoły z Krynicy i Nowego Targu w lidze słowackiej

W sezonie 2010/11 w rozgrywkach ligi słowackiej biorą udział Żacy Młodsi (V klasa). Małopolskę reprezentują hokeiści z Krynicy i Nowego Targu. Mają oni okazję rywalizować z rówieśnikami z Bardejova, Spisskiej Novej Vsi, Trebisova, Keżmaroka, Presova, Koszyc, Michalovec, Humenne, Popradu.

Dodano: Czwartek, 30 grudnia 2010 15:31

Biegi narciarskie w Nowym Targu i Chrzanowie

W Chrzanowie Panowie zmierza się na trasie o długości 5 km, a Panie rywalizować będą o dwa kilometry krócej. Jak wyjaśnia Krzysztof Zubik, dyrektor Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Chrzanowie - organizatora zawodów -- celem imprezy jest popularyzacja biegów narciarskich jako jednej z form rekreacji fizycznej oraz współzawodnictwo i podnoszenie poziomu sportowego mieszkańców powiatu chrzanowskiego.

Dodano: Piątek, 3 września 2010 21:35

Ania Sojka zdobyła Puchar Polski w Zjeździe (Diverse Downhill Contest)

Zawodniczka Kingston Racing Team Ania Sojka wywalczyła Puchar Polski podczas zawodów Diverse Downhill Contest w Myślenicach. Drugie miejsce w klasie Masters zdobył Darek Skowroński.

Dodano: Poniedziałek, 14 czerwca 2010 23:06

Milan Jovanic nowym bramkarzem Wisły Kraków

25-letni Serb Milan Jovanic został nowym bramkarzem Wisły Kraków. Podpisał kontrakt z wicemistrzem Polski - na 5 lat. Kwota transferu nie została podana. Wcześniej piłkarz grał m.in. w FK Veternik, Obiliciu Belgrad i australijskim Perth Glory.

Dodano: Czwartek, 10 czerwca 2010 17:16

Tadeusz Błażusiak po wygraniu Erzberg Rodeo: dziękuję wszystkim za wsparcie

Kocham takie ekstremalne, niebezpieczne rajdy, na których trzeba dać z siebie wszystko - powiedział po historycznej wygranej w wyścigu Erzberg Rodeo w Austrii (czwarta wygrana z rzędu) nowotarżanin Tadeusz Błażusiak. W tym wyjątkowym starcie Tadeuszowi kibicowali liczni Polacy.

Dodano: Wtorek, 16 marca 2010 12:17

Hokej. Decydujące mecze - dziś i jutro

Po dwóch meczach w Krakowie, nowotarżan czekają teraz dwa spotkania przed własną publicznością. We wtorkowy i środowy wieczór (godzina 20:15) ”Szarotki” staną przed okazją na zakończenie rywalizacji finałowej w czterech spotkaniach.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Dołącz do nas!
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl