Sport
Dodano: Poniedziałek, 14 marca 2011 18:38

W Podziemnym Biegu Sztafetowym w kopalni zwyciężyli żołnierze

12 Godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy w Kopalni Soli Bochnia wygrali reprezentanci 6. Brygady Powietrzno-Desantowej z Krakowa. W dorocznym biegu wzięło udział około 240 zawodników, którzy zmierzyli się na głbokości ponad 200 metrów pod ziemią.

Dodano: Poniedziałek, 14 marca 2011 14:31

Dart: Puchar Podhala pozostał w Nowym Targu (zdjęcia)

Po raz trzeci spotkali się wczoraj miłośnicy darta, by w gościnnych progach restauracji „Winiarscy” rozegrać swoje najważniejsze, comiesięczne zawody - Puchar Podhala. Z lotkami naprzeciwko tarcz stanęło 34 zawodników.

Dodano: Sobota, 12 marca 2011 20:07

Mistrzostwa Polski PSP w narciarstwie alpejskim wygrali strażacy z Małopolski (zdjęcia)

BUKOWINA TATRZ. Na Rusińskim Wierchu rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Państwowej Straży Pożarnej w narciarstwie alpejskim. Walczono o puchar Komendanta Głównego straży. Fundator nagrody - gen. brygadier Wiesław Leśniakiewicz przyglądał się zmaganiom podkomendnych.

Dodano: Sobota, 12 marca 2011 11:30

Doroczny Podziemny Bieg Sztafetowy 212 metrów pod ziemią

W Kopalni Soli Bochnia rozegrany zostanie dziś 12 Godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy. Impreza towarzyszy obchodom Bocheńskiego Dnia Króla Kazimierza. - Służy także popularyzacji biegania jako najprostszej formy ruchu - przypomina Tomasz Ryncarz.

Dodano: Środa, 9 marca 2011 20:18

Trener snowboardowej kadry alpejskiej Paweł Dawidek rezygnuje czasowo ze swojej funkcji

Decyzja ma związek z konfliktem z Jagną Marczułajtis-Walczak i jej mężem. Trener zdecydował, że do czasu wyjaśnienia sprawy nie będzie pełnił swojej funkcji.

Dodano: Wtorek, 8 marca 2011 14:48

35. Bieg Piastów i Mistrzostwa Straży Granicznej w biegach narciarskich (zdjęcia)

W pierwszy weekend marca na Polanie Jakuszyckiej po raz trzydziesty piąty zgromadziły się tysiące zawodników i zawodniczek z całego świata, by stanąć do rywalizacji w jednej z największych imprez sportowych, popularyzujących narciarstwo biegowe – Biegu Piastów.

Dodano: Środa, 2 marca 2011 21:05

Aleksandra Król i Oskar Bom - mistrzami Polski Seniorów w slalomie gigancie równoległym

Na stoku narciarskim Jurgów-Hawrań zostały rozegrane Mistrzostwa Polski w Snowboardzie w olimpijskiej konkurencji Slalom Gigant Równoległy. Nowotarżanka Aleksandra Król zdobyła tytuł mistrzowski. Wśród mężczyzn triumfował Oskar Bom z Krakowa.

Dodano: Środa, 2 marca 2011 20:00

Polacy na słowackich zawodach skuterów śnieżnych

DUBOVICA. SNOW CROSS Ski Dubovica przy współpracy z Klubem przyjaciół skuterów śnieżnych zorganizowali na stacji narciarskiej Dubovica - Žliabky zawody w jeździe na skuterach śnieżnych. Patryk Gudbaj z Poronina wygrał w kategorii OPEN.

Dodano: Poniedziałek, 28 lutego 2011 18:14

Zakopiański trener i nauczyciel Zenon Zych laureatem konkursu "Solidarni w Sporcie"

KRAKÓW. W Zarządzie Regionu Małopolski NSZZ Solidarność odbyła się kolejna edycja konkursu „Solidarni w sporcie 2010” dla sportowców, trenerów i działaczy. Statuetka „Solidarni w Sporcie" została przyznana trenerowi Zenonowi Zychowi, prowadzącemu sekcję ju-jitsu OBI COS w Zakopanem.

Dodano: Poniedziałek, 28 lutego 2011 17:44

W tym roku puchar przechodni Związku Podhalan zdobył oddział nowotarski (zdjęcia)

NOWY TARG. W tegorocznych "podhalańskich" zawodach narciarskich wzięło udział około stu członków Związku Podhalan. XXIX edycję wygrał oddział nowotarski. Najlepszy czas miała Joanna Żądło ze Spytkowic i Jacek Bielarczyk z Nowego Targu.

Dodano: Poniedziałek, 28 lutego 2011 00:46

Zjazd na Krechę z Tatrzańskiej Łomnicy. Najszybszy był Michał Kłusak z Kościeliska

SŁOWACJA. Na stoku w Tatrzańskiej Łomnicy stanęło ponad 250 miłośników szybkiej jazdy z całej Polski, by wystartować w masowej rywalizacji o miano najszybszego zawodnika na słowackim stoku. Triumfował Michał Kłusak z Kościeliska, który pokonał całą trasę w niecałe trzy minuty.

Dodano: Środa, 23 lutego 2011 12:16

Hokej. Cracovia wygrała z Jastrzębiem, a Unia przegrała z Tychami

Rozegrane zostały kolejne mecze Polskiej Ligi Hokejowej. Comarch Cracovia wygrała z JKH Jastrzębie, a Aksam Unia przegrała z GKS Tychy.

Dodano: Poniedziałek, 21 lutego 2011 20:49

Mistrzostwa Małopolski w boksie. Złoto i srebro dla dla SSW Krokus Nowy Targ

KRAKÓW. W rozegranych w miniony weekend Mistrzostwach Małopolski wzięli udział zawodnicy SSW 'KROKUS' Nowy Targ. Tomasz Szewczyk z Niedzicy w grupie seniorów (waga 81 kg) w walce finałowej pokonał na punkty Grzegorza Orłowskiego z UKS FIGHT CLUB Myślenice i dostał się do strefowych Mistrzostw Polski, odbędą się w marcu.

Dodano: Niedziela, 13 lutego 2011 21:48

Tenis stołowy. Mistrzostwa Województwa Małopolskiego - złoty Rafał Utylski

NOWY TARG. W rozegranych w niedzielę Indywidualnych Mistrzostwach Małopolski w kategorii seniorów wzięło udział ok. 70 zawodników z całego województwa.

Dodano: Środa, 9 lutego 2011 15:16

Tadeusz Błażusiak znów niepokonany!

Nowotarżanin Tadeusz Błażusiak startujący w wyścigach motocyklowych enduro po raz kolejny pokazał mistrzowską klasę. Tym razem bezapelacyjnie wygrał wszystkie trzy finały, zdobył Grand Prix Barcelony i objął prowadzenie w Mistrzostwach Świata 2011.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Dołącz do nas!
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl