Sport
Dodano: Wtorek, 16 sierpnia 2011 20:47

Doroczne regaty o Zieloną Wstęgę Jeziora Czorsztyńskiego - wyniki i zdjęcia

W 13. Regatach o Zieloną Wstęgę Jeziora Czorsztyńskiego wystartowało 30 łodzi. Ponad 80 żeglarzy z YKP Nowy Targ, i Zakopane, PTŻ, Willa Jordanówka, OZŻ Nowego Sącza. Puchar przechodni zdobył Wojciech Parużnik. W swoich klasach najlepsi byli: Rafał Rolski, Jerzy Olbrychtowicz, Dorota i Elżbieta Gryzło i Adam Janowiak.

Dodano: Piątek, 12 sierpnia 2011 00:25

UKS Podwilk zdobyl dwa tytuly Mistrza Małopolski w kolarstwie górskim

W Orawce rozegrane zostały ogólnopolskie zawody w kolarstwie górskim o Puchar Szlaku Solnego oraz Mistrzostwa Małopolski XC MTB. Zawodnicy UKS Podwilk wygrali w dwóch kategoriach wiekowych.

Dodano: Środa, 10 sierpnia 2011 11:58

Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Memoriał Henryka Łasaka”

W sobotę 13 sierpnia br. do Suchej Beskidzkiej już po raz trzynasty zawitają kolarze polskich i zagranicznych grup biorących udział w Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim „Memoriał Henryka Łasaka”. Tradycyjnie już w tym dniu spotkają się także wychowankowie i przyjaciele najwybitniejszego trenera, który odegrał znaczącą rolę w kreowaniu polskiego i światowego kolarstwa.

Dodano: Środa, 10 sierpnia 2011 11:52

Bieg śladami Jana Pawła II

Trwają zapisy na „Bieg Śladami Jana Pawła II”. Urząd Miasta Krakowa uruchomił stronę internetową biegu, za pomocą której należy zgłosić chęć uczestnictwa w zawodach. O udziale w biegu decydowała będzie kolejność zgłoszeń.

Dodano: Poniedziałek, 8 sierpnia 2011 10:37

Speedway Wanda Kraków - KŻ Kolejarz Opole 40:50 (zdjęcia)

KRAKÓW. Kolejarz Opole pokonał Wandę Kraków 50:40. Dzięki temu zwycięstwu nadal jest w czołówce tabeli. Najwięcej punktów dla Kolejarza - 11. wyjeździł Rafał Fleger i Marcin Jędrzejewski. Wspaniale spisał się także Michał Mitko, który zdobył dla Opolan 10 punktów. W niedzielnym spotkaniu II ligi honoru gospodarzy bronił Mads Korneliussen, który uzyskał 15 "oczek".

Dodano: Sobota, 6 sierpnia 2011 19:40

Etap dla Kittela, Sagan zwycięzcą 68. Tour de Pologne! (zdjęcia)

Słowak Peter Sagan (Liquigas) dzięki drugiemu miejscu na finiszu ostatniego etapu 68. Tour de Pologne UCI World Tour został triumfatorem całego wyścigu. Sprint w Krakowie padł łupem Niemca Marcela Kittela (Skil-Shimano).

Dodano: Sobota, 6 sierpnia 2011 14:18

Czesław Lang: Wyścig się jeszcze nie skończył

- Wyścig się jeszcze nie skończył. Gdyby lider miał 15 sekund przewagi, to owszem można byłoby już wskazać zwycięzcę. Jednak w Krakowie wszystko może się zdarzyć - powiedział po 6. etapie Tour de Pologne Czesław Lang, Dyrektor Generalny wyścigu.

Dodano: Sobota, 6 sierpnia 2011 14:06

Amatorzy poznali smak zawodowstwa. Wygrał Radosław Lonka

Przepiękne krajobrazy, wspaniała publiczność, wymagająca trasa i blisko 1000 zawodników, tak w skrócie wyglądał wyścig Tour de Pologne Amatorów. Najlepszy zawodnik, aby pokonać trasę 56,6 km Bukovina Terma Hotel SPA - Bukowina Tatrzańska, potrzebował 1 godzinę 38 minut i 12 sekund.

Dodano: Piątek, 5 sierpnia 2011 20:41

Daniel Martin zwyciężył w szóstym etapie TdP i objął prowadzenie

BUKOWINA TATRZAŃSKA. Daniel Martin przyjechał do Polski bronić ubiegłorocznego zwycięstwa. Irlandczyk z ekipy Garmin-Cervelo wygrał królewski etap Bukovina Terma Hotel SPA-Bukowina Tatrzańska i objął - o zaledwie 3 sekundy - prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

Dodano: Czwartek, 4 sierpnia 2011 20:02

Peter Sagan wygrał finisz w Zakopanem

Peter Sagan pokazał ponownie, że nie ma na niego mocnych, gdy dochodzi do finiszu z mniejszej grupki. Mistrz Słowacji reprezentujący barwy Liquigasu wygrał swój drugi z rzędu etap i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej 68. Tour de Pologne UCI World Tour.

Dodano: Środa, 3 sierpnia 2011 17:52

Sagan zwyciężył i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej

Peter Sagan z ekipy Liquigas okazał się najlepszy na czwartym etapie z Oświęcimia do Cieszyna podczas 68. Tour de Pologne UCI World Tour. Mistrz Słowacji wygrał z przewagą trzech sekund i został nowym liderem imprezy.

Dodano: Wtorek, 2 sierpnia 2011 23:00

Tadeusz Taddy Błażusiak - złotym medalistą X-Games 2011

W Los Angeles rozegrano zawody o mistrzostwo Ameryki w Endurocrossie. Po raz pierwszy w historii Endurocross było częścią X – Games (olimpiady sportów ekstremalnych). Wygrał ją Polak Tadeusz Błażusiak, Mistrz Świata, Mistrz Ameryki, Mistrz Europy i pięciokrotny zwycięzca Erzbergrodeo.

Dodano: Wtorek, 2 sierpnia 2011 13:54

Makowski najlepszy na trasie Tour de Pologne 50+

Damian Makowski wygrał w Dąbrowie Górniczej pierwszy wyścig Tour de Pologne 50+. 51-latek z Rudy Śląskiej nie miał sobie równych i jako pierwszy przekroczył linię mety. W wyścigu seniorów wystartowało 98 osób, a najstarszy uczestnik miał 72 lata.

Dodano: Poniedziałek, 1 sierpnia 2011 21:25

Kittel znów najlepszy. Fenomenalny Kurek!

Marcel Kittel z ekipy Skil-Shimano wygrał drugi z rzędu etap w 68. Tour de Pologne UCI World Tour. Po triumfie w Warszawie, zdecydowanie wygrał w Dąbrowie Górniczej, czym umocnił się na prowadzeniu w generalce. Fenomenalnie pojechał Adrian Kurek z Reprezentacji Polski, który jest już drugi w klasyfikacji generalnej i prowadzi w klasyfikacji najaktywniejszego.

Dodano: Niedziela, 31 lipca 2011 19:29

Freestylowcy w Tymbarku (zdjęcia)

Po dwóch pierwszych etapach zawodów w Kwidzynie i w Zielonej Górze - Puchar Polski FMX Skillz Up Cup zorganizowany został w Tymbarku. Arena sportowa była też miejscem... oświadczyn. Przyjętych.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Dołącz do nas!
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl