Sport
Dodano: Poniedziałek, 9 kwietnia 2018 06:35

Bolesna porażka Żubrów w Głodowie

Nie udał się na Dolny Śląsk piłkarzom Puszczy Niepołomice na mecz z tamtejszym Chrobrym Głogów.

Dodano: Poniedziałek, 9 kwietnia 2018 06:27

Nerwy w Tarnowie i wygrana na inaugurację

Bardzo dobrze zaczęły nowy sezon w Ekstralidze żużla tarnowskie jaskółki.

Dodano: Sobota, 7 kwietnia 2018 23:40

AMP we wspinaczce sportowej

Katarzyna Ekwińska (UMK Toruń) i Piotr Czarnecki (AWF Kraków) zwyciężyli w konkurencji na trudność Akademickich Mistrzostw Polski we wspinaczce sportowej, które trwają w Katowicach i Sosnowcu. To już drugi triumf tych zawodników w tegorocznych AMP.

Dodano: Piątek, 6 kwietnia 2018 06:52

Do Jaskółczego Gniazda wraca elita żużla!

Najlepsi żużlowcy w kraju po rocznej przerwie ponownie rywalizować będą na torze w Tarnowie. W niedzielę tarnowskie Jaskółki zainaugurują walkę o tytuł mistrza Polski.

Dodano: Czwartek, 5 kwietnia 2018 19:01

Czas wyłonić największe piłkarskie talenty w województwie małopolskim

Turniej piłkarski „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” wkracza w decydującą fazę. W dniach 9-10 kwietnia wyłonione zostaną najlepsze zespoły dziewcząt i chłopców w wieku od 8 do 12 lat w regionie. Na przełomie kwietnia i maja mistrzowie w kategoriach U-10 i U-12 będą reprezentować Małopolskę w Finale Ogólnopolskim w Warszawie i staną przed szansą zagrania na stadionie PGE Narodowym.

Dodano: Czwartek, 5 kwietnia 2018 09:37

Akademickie Mistrzostwa Polski we Wspinaczce Sportowej - zapowiedź

Ponad 340 zawodników z 44 polskich uczelni znalazło się na listach startowych Akademickich Mistrzostw Polski we Wspinaczce Sportowej, które rozpoczną się w piątek w Katowicach. Impreza, której organizatorem jest AZS Katowice, zakończy się w niedzielę w Sosnowcu.

Dodano: Środa, 4 kwietnia 2018 20:03

Kadra Polski zaczyna zgrupowanie w Nowym Targu

W Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu rozpoczęło się dziś zgrupowanie Kadry Narodowej Seniorów w hokeju na lodzie w ramach przygotowań do Mistrzostw Świata dywizji 1A, które odbędą się w Budapeszcie w dniach 22-29 kwietnia.

Dodano: Wtorek, 3 kwietnia 2018 10:02

Dobry początek meczu, ale gorszy sezonu

Swoją kolejną przygodę w Ekstraklasie Rugby Smoki z Krakowa rozpoczęły spotkanie z nie lada przeciwnikiem. Pierwszy mecz sezonu Juvenia rozegrała w Lublinie z Budowlanymi.

Dodano: Wtorek, 3 kwietnia 2018 09:42

Żubry na remis z gośćmi z Zagłębia

Podziałem punktów zakończył się mecz 22. kolejki Nice I ligi pomiędzy Puszczą Niepołomice i Zagłębiem Sosnowiec.

Dodano: Sobota, 31 marca 2018 22:29

Enduro/Trial/ATV: Walka o tytuł mistrza świata!

Poznaliśmy mistrza świata SuperEnduro w dramatycznych okolicznościach. Pierwszy raz w historii cyklu zawody odbyły się w Szwecji, w Lidkoping.

Dodano: Piątek, 30 marca 2018 09:56

Hokej: Tychy w koronie

Wczorajszy mecz w Tychach przyniósł nam nowego króla polskiego hokeja - zespół GKS Tychy po czwartym zwycięstwie nad KH Tauron Katowice sięgnął po upragniony tytuł.

Dodano: Czwartek, 29 marca 2018 13:01

Małżeństwo w złocie

W Dusznikach – Zdroju rozpoczęły się mistrzostwa Polski w biathlonie. Pierwszego dnia rozegrano sprinty. Najbardziej zadowolone jest małżeństwo Guzików. Krystyna i Grzegorz sięgnęli po złote medale.

Dodano: Wtorek, 27 marca 2018 10:14

Malowniczy widok kontra mordercza trasa - Runmageddon w Wierchomli Małej zakończony (zdjęcia)

Piękna pogoda, zapierające dech w piersiach krajobrazy, śnieg i mocny wycisk. Tak uczestnicy Pierwszego Zimowego Górskiego Runmageddonu opisują, to co działo się na stoku w Wierchomli Małej. Ponad 1200 śmiałków wzięło udział w weekendowym biegu z przeszkodami, który charakteryzował się wysokim poziomem trudności.

Dodano: Poniedziałek, 26 marca 2018 21:00

Hokej: Czekamy na mistrza

Walka o prymat w Polskie Hokej Lidze przeniosła się poza granice Małopolski, i kiedy już wydawało się że dziś poznamy mistrza, GKS Katowice odmienił losy finału.

Dodano: Poniedziałek, 26 marca 2018 18:39

Sukcesy NKSW w ringu (zdjęcia)

Nowotarski Klub Sportów Walki gościł w Krakowie na obiektach Wisły Kraków, gdzie zorganizowano ligę kickboxingu w formule K1.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Dołącz do nas!
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl