Sport
Środa, 3 sierpnia 2016 12:40

Zwycięska Cracovia czeka na lód na Tauron Arenie

Rozpoczęło się montowanie lodowiska w krakowskiej hali widowiskowo – sportowej. W połowie sierpnia swe mecze w Lidzie Mistrzów zagrają przygotowujący się do tych prestiżowych zawodów hokeiści Cracovii Kraków.
Od zwycięskiego meczu sparingowego z Unią Oświęcim swe przygotowania do występów w Lidze Mistrzów rozpoczęli hokeiści mistrza Polski. W wyjazdowym spotkaniu pokonali rywala z Małopolski Zachodniej 2-1.

Krakowianie za dwa tygodnie zmierzą się ze Spartą Praga w swoim pierwszym meczu w ramach Ligii Mistrzów. Mecz ten odbędzie się w Tauron Arenie. W obiekcie właśnie trwa montowanie lodowiska.

Jak podał serwis prasowy Cracovii Kraków, trener Rudolf Roháček pozytywnie ocenił grę swoich podopiecznych. Jednocześnie podkreślił, że zespół czeka jeszcze wiele pracy.

- W czwartek gramy w słowackiej Bańskiej Bystrzycy, a w poniedziałek i wtorek wystąpimy w Prostejovie i Prerovie w Czechach. Później powrót do Krakowa i zaczynamy myśleć o Champions League - powiedział. - Czeka nas wielkie hokejowe święto, dla hokeistów, ale przede wszystkim dla kibiców Cracovii. Chcemy być optymalnie przygotowani na tak wielkie zespoły!

KS Unia Oświęcim – Comarch Cracovia 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
0:1 – Maciej Urbanowicz - Damian Słaboń, Damian Kapica (1:03),
0:2 – Krystian Dziubiński - Petr Šinágl, Patrik Svitana (39:12),
1:2 – Martin Kasperlik -Zdeněk Deutsch, Petr Tabaček (45:52, 5/4).

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl