Sport
Poniedziałek, 6 listopada 2017 10:26

Żubry nie dogoniły Pogoni

Aż pięć bramek mogli zobaczyć kibice Puszczy Niepołomice w czasie spotkania ich pupili z Pogonią Siedlce. Niestety, goli więcej wpadło na konto przyjezdnej drużyny.

Niemal cały mecz to pogoń piłkarzy z Niepołomic za wynikiem, który co rusz podnosili piłkarze z Siedlec. Niestety, zabrakło i szczęścia i czasu.

Przez pierwsze 28 minut spotkania rozgrywanego w Niepołomicach utrzymał się remis pomiędzy drużynami Puszczy i Pogoni. W tej właśnie minucie wynik otworzył Michał Bajdur, wyprowadzając gości na prowadzenie.

Żubry jak to mają w charakterze i niejednokrotnie udowodniły, rzuciły się do odrabiania strat. Udało się to po trafieniu Marcina Orłowskiego w 37. minucie.

Niestety, 20 minut później na ponowne prowadzenie Pogoń wyprowadził Piotr Mroziński. Kolejne 20 minut i kolejny gol dla siedlczan, tym razem autorstwa Dawida Polkowskiego.

Niepołomiczanie ponownie zaatakowali, skutecznie - w 80. minucie bramkę zdobywa Michał Czarny. Małopolskiej drużynie niestety nie udało się doprowadzić do remisu.

Po szesnastu kolejkach rozgrywek Nice Pierwszej Ligi Puszcza Niepołomice zajmuje szósta pozycję mając na koncie 24 punkty. DO lidera - Miedzi Legnica - traci punktów 5.


eł/fot. arch. Puszcza Niepołomice
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl