Sport
Wtorek, 14 marca 2017 21:02

Zawodnicy Nowotarskiego Klubu Sportów Walki na Mistrzostwach Polski K1 (zdjęcia)

W miniony weekend w Legnicy rozegrano Mistrzostwa Polski K1, w których brało udział 270 najlepszych zawodników z całego kraju. Poziom zawodów był naprawdę bardzo wysoki co skutkowało wieloma niespodziankami wśród finalistów.
NKSW pojechało w niepełnym składzie. - Zabrakło kilku naszych najmocniejszych zawodników jak Adam Abood Al Hassani, który po gali w Wiedniu boryka się z kontuzją oraz Bartłomieja Kuźniara i Krzysztofa Hornika. Mimo to wywalczyliśmy dwa brązy - komentuje trener Wojciech Hoły.

Pierwszy brązowy medal zdobył Konrad Hoły, który naprawdę ciężko zapracował na ten krążek. Stoczył w sumie trzy pojedynki jednego dnia w odstępach zaledwie dwu godzinnych. Dwa z nich wygrał bezdyskusyjnie, ostatni po wyrównanej walce przegrał na punkty. - Drugi brąz dla Natalii, która miała ostatnio troszeczkę za dużą przerwę w startach dlatego jeszcze musi się "wkręcić". Pozostałym brakło odrobiny szczęścia. Radek Mozdyniewicz doznał kontuzji co uniemożliwiło mu wyjście do walki i ostatecznie zajęcie 4 miejsca, a Kamil Kasowski nie zmieścił się w limicie ponownej (niedzielnej) wagi. Filip Bienias I Michał Behounek przegrali swoje walki. To nie był ich dzień. A klub nie zwalnia bo przed nami już 1 kwietnia dwa pojedynki zawodowe w Katowicach oraz Mistrzostwa Polski Low Kick w Nowym Targu - dodaje trener.

opr.s/ zdj. arch. klubu
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl