Sport
Czwartek, 3 sierpnia 2017 17:10

Za nami IV odsłona Mistrzostw Polski w zjeździe na górskiej hulajnodze Monsterroller (zdjęcia)

Bartłomiej Trybuła, Wincenty Budz oraz Piotr Dudziak to zwycięzcy tegorocznego Zjazdu na Krechę w ramach Mistrzostw Polski Cross Monster, które rozegrane zostały na Kotelnicy Białczańskiej. Oto podsumowanie emocjonujących wyścigów w kolebce nowego sportu - Białce Tatrzańskiej.
Na starcie Cross Monster stawiło się 24 riderów, co stanowi bardzo dobrą frekwencję - trasa zawodów należy do ekstremalnie trudnych.

Idealne warunki pogodowe pozwoliły na przeprowadzenie eliminacji oraz przejazdów w dwóch kategoriach, Monster Slalomie oraz Zjeździe na Krechę. Zawodnicy zafundowali nam sporo emocji! W slalomie najlepszy okazał się Chlebek Sport Spytkowice Team. Tuż za nimi na mecie pojawili się rhSPORT Kotelnica Team oraz OSP Białka Tatrzańska. W zawodach wzięła udział również przedstawicielka płci pięknej – Renata Ożóg (Kęty), która otrzymała nagrodę specjalną, weekendowy pobyt w Hotelu Bania. Poza nagrodami rzeczowymi od sponsorów tj. Hotelu Bania, Termy Bania oraz Regatta najlepsi zawodnicy zgarnęli nagrody pieniężne, w puli 5200 zł.

Patronem medialnym był portal Malopolskaonline.pl

opr.s/ zdj. Michał Adamowski

źródło: mat. prasowy

Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl