Golemo
Sport
Poniedziałek, 15 kwietnia 2019 12:32

Wystartowały Deichmann Minimistrzostwa

Rozpoczęły się rozgrywki turnieju Deichmann Minimistrzostwa - już tydzień temu na murawę wybiegli młodzi piłkarze w Jabłonce, wczoraj rozgrywki zainaugurowano w Krakowie, Tarnowie i Nowym Sączu.
Formuła turnieju Deichmann Minimistrzostwa zakłada rozgrywanie regionalnych eliminacji, które wyłaniają drużyny które awansują do dalszych rozgrywek i walczyć będą w regionalnych i ogólnokrajowych etapach.

Drużyny wcielają się w reprezentacje narodowe różnych krajów a - jak pokazały rozgrywki w Jabłonce - mecze obfitują w dynamiczne akcje i piękne bramki.

W Jabłonce turniej rozgrywany jest już po raz trzeci a ten rok jest zdecydowanie rekordowy pod względem frekwencji - we wszystkich kategoriach startuje 68 drużyn! Bardzo dużą popularnością cieszą się też eliminacje rozgrywane w innych miastach Małopolski - w Tarnowie do rywalizacji staje ponad 300 dzieciaków a w Nowym Sączu ponad 1000.

Tegoroczna edycja turnieju jest dwudziestą drugą odsłoną Deichmann Minimistrzostwa. Więcej informacji na temat imprezy, rozgrywek, drużyn i wyników znaleźć można na stronie www.kochamsport.pl

wo/ zdj. Jakub Wojtyczek


Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Koronawirus
Najczęściej czytane
Reklama
Bajania
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl