Golemo
Sport
Niedziela, 26 października 2014 00:12

Wielkie granie i wspomnienie Grzegorza Wesołowskiego – zapowiedź VI Memoriału

W sobotę, 8 listopada 2014r. rozpocznie się szósta edycja Memoriału im. Grzegorza Wesołowskiego – Turniej w Piłce Siatkowej o Puchar J. E. Ks. Kardynała Stanisława Dziwisza.
Rozgrywki dla wszystkich chętnych prowadzone będą na halach w Piekielniku, Lipnicy Wielkiej, Załucznem i Jabłonce w czterech kategoriach: chłopcy gimnazjum; dziewczyny gimnazjum; mężczyźni liceum i starsi; kobiety liceum i starsze.
Zgłoszenia drużyn należy dokonywać za pośrednictwem strony internetowej www.memorialgrzegorza.pl do 1 listopada. Obowiązkowa rejestracja drużyn w dniu memoriału odbędzie się obok kościoła parafialnego w Piekielniku w godz. 8:00 – 9:00. Msza Święta na rozpoczęcie memoriału – o godz. 9:00. Początek rozgrywek siatkarskich o godz. 11:00. Więcej informacji znajduje się na stronie memoriału oraz na www.facebook.com/6memorialgrzegorza.

Niebywałą atrakcją tegorocznej edycji jest licytacja piłki z autografami reprezentacji Polski – tegorocznych Mistrzów Świata w Piłce Siatkowej! (wejście na aukcję przez stronę memoriału). Pieniądze z aukcji zostaną przeznaczone na Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym „Barka” Koło Jabłonka. Podczas memoriału w godz. 11:00-14:30 w Lipnicy Wielkiej odbędzie się zbiórka krwi pod patronatem Gościa Specjalnego – drużynowego brązowego medalisty Mistrzostw Świata z 2013 – Macieja Kota.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników piłki siatkowej do wzięcia udziału w memoriale. Udział w turnieju jest darmowy.

Grzegorz Wesołowski - Animator Grup Apostolskich Archidiecezji Krakowskiej pobłogosławiony 15.10.2005 roku. Człowiek o wielkim sercu, gorącym uśmiechu, pełen radości i apostolskiego zapału. Kochał życie i był jego świadkiem. Był zawsze uśmiechnięty i ten uśmiech oraz szalone pomysły sprawiały, że zjednywał sobie ludzi, którzy lgnęli do niego zapalani apostolskim entuzjazmem. Widział w swoim życiu cel i sens poświęcania się dla drugiego. Zmarł nagle podczas meczu siatkówki w dniu 04.11.2008 roku.

Organizatorzy
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl