Golemo
Sport
Wtorek, 9 kwietnia 2019 11:16

Wielka gala walki w Nowym Targu

Około 300 zawodniczek i zawodników z całej Polski wzięło udział w trwającym trzy dni turnieju, którego finałem była walka o tytuł Mistrza Polski low-kick juniorów i seniorów. Organizator wydarzenia Nowotarski Klub Sportów Walki Hoły Team - świetnie poradził sobie z przygotowaniem imprezy.
Na amatorów walk czekały dwa ringi ustawione w hali sportowej przy Zespole Szkół Technicznych i Placówek. Stoczono na nich blisko 130 pojedynków. Tytuł najlepszych zawodników Mistrzostw przypadł Maksymilianowi Bratkowiczowi z GYM Fight Wrocław i Iwonie Nierodzie z klubu Diament Pstrągowa. Najlepszym klubem wybrano GYM Fight Wrocław.

W serii walk zawodowych w formule K1 - Michała Bechounka z NKSW pokonał Wiktor Szadkowski z klubu Waleczna Lubelszczyzna, w formule MMA - Dariusz Gąsienica ze Spartakusa Zakopane został pokonany przez reprezentanta gospodarza Mistrzostw - Mariusza Guziaka z NKSW. Z kolei pojedynek formule K1 między Filipem Bieniasem z NKSW, a Szymonem Salachną z Beskid Dragnos Bielsko Biała zakończył się spektakularnym zwycięstwem Bieniasa. Szczegóły walk - w naszym dziale "sport".

Całemu wydarzeniu zapewniono staranną oprawę - widzowie mogli podziwiać grę świateł, czy popisy barmańskie. NKSW znakomicie wywiązał się z obowiązków organizatora.

Więcej informacji na temat sportowych wyników na stronie www.sportowepodhale.pl - tam też oglądnąć można fotorelacje z każdego dnia zawodów.

s/ zdj. Michał Adamowski
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Hokej NT JP
Najczęściej czytane
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl