Sport
Środa, 24 października 2018 11:16

Wieczór Walk SWD już 10 listopada. Stanek vs Strzelczyk walką wieczoru!

To już trzecia odsłona gali MMA, która odbędzie się w Małej Hali TAURON Arena Kraków. Poprzednie eventy, jeszcze pod nazwą Wieczór Walk R8, okazały się dużym sukcesem i udowodniły, że jest w Krakowie publiczność czekająca na tego typu wydarzenia. Kolejna edycja będzie rozwijała to, co zostało już wypracowane przy poprzednich eventach -będzie lokalną galą MMA na europejskim poziomie.
Nie zmienia się miejsce, nie zmienia się także idea stojąca za tym wydarzeniem, a jest nią promocja mieszanych sztuk walki w naszym regionie oraz prezentacja najzdolniejszych młodych zawodników i zawodniczek MMA z Krakowa i południowej Polski. Pragniemy stworzyć jeszcze większą modę na MMA w czysto sportowej odsłonie i sprawić, by takimi wydarzeniami jak nasza gala zainteresowały się nie tylko środowiska sportowe. 

W świetnie zapowiadającym się głównym pojedynku gali zobaczymy starcie Łukasza Stanka i Mateusza Strzelczyka. Na karcie głównej zmierzą się także: Adrian Bober z Piotrem Przepiórką, Krystian Blezień z Sergiuszem Uzarkiem, Marcin Zając z Maksymilianem Bartoszewickim oraz Monika Kędzierska z Joanną Popczyk. W karcie wstępnej natomiast będziemy świadkami aż ośmiu walk półzawodowych, w których młodzi zawodnicy i zawodniczki krakowskiej Szkoły Walki Drwala zmierzą się ze swoimi rówieśnikami reprezentującymi m.in. takie kluby jak Legion Team Tarnów, Berserkers Team Bielsko-Biała, czy Shark Top Team Bytom.

Listopadowa gala będzie wyzwaniem nie tylko dla zawodników, ale także dla całego teamu SWD - tym razem już w pełni odpowiedzialnego za projekt. Traktujemy to jednak jako wejście na kolejny poziom w rozwoju naszej marki. Stworzenie zawodowej gali MMA sygnowanej logiem Szkoły Walki Drwala było naszym marzeniem już kilka lat temu. Krok po kroku - poprzez małe wewnętrzne gale i współtworzenie poprzednich Wieczorów Walk - dotarliśmy do etapy, gdy jesteśmy na to gotowi. Jesteśmy gotowi na Wieczór Walk SWD! 

Bilety na Wieczór Walk SWD można kupić na stronie: www.wieczorwalk.swdgym.com

mat. prasowe
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl