Sport
Wtorek, 7 listopada 2017 20:59

W miniony weekend NKSW brało udział w dwóch galach zawodowych (zdjęcia)

Pierwsza odbyła się w Wiedniu „Vendeta XIV” podczas której zawodnik Nowotarskiego Klubu Sportów Walki Filip Bienias skrzyżował rękawice z zawodnikiem z Rumuni Bozan Gabi.
Niestety ta walka w limicie wagowym -72,5kg nie potoczyła się po naszej myśli. Rumun świetnie boksował ale wiedzieliśmy o tym i mięliśmy opracowana strategie, którą Bienias realizował. Pierwsza runda niezwykle wyrównana, ale w drugiej Bozan Gabi zaczął słabnąć i Filip zdobywał przewagę kopiąc bardzo mocne Low Kicki. Nagle Rumun zrobił akcję „rozpaczy” i wyskoczył w górę kopiąc podwójne kolano, które niestety dosięgło oka Polaka i spowodowało podwójne bardzo głębokie rozcięcie łuku brwiowego i lekarz przerwał walkę. Mamy nadzieje na rewanż w przyszłym roku, bo uważamy, że sprawy nie zostały rozwiązane.

Drugą galą, na której był obecny przedstawiciel Nowotarskiego Klubu Sportów Walki to „Celtic Gladiators”, która odbyła się w Nowym Sączu. Tam nasz klub reprezentował młodziutki zaledwie 11 - letni Jakub Guzik. Podjął on wyzwanie walki z bardziej doświadczonym Miłoszem Dąbrową z Halny Nowy Sącz. Nasz młody fajter wygrał i to przed czasem w pierwszej rundzie.

Ogromne gratulacje dla obu zawodników. NKSW pracuje na pełnych obrotach bo wkrótce kolejne wyzwania. Dziękujemy firmom które pomogły naszym zawodnikom w przygotowaniach i wyjeździe: studio tatuażu Straight line, Medical Clinic Podhale, Winner Pub,firma budowlana Art Bud, Terytorium Supli, EMAJ, Marcin Hełdak.

źródło: NKSW

Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl