Sport
Poniedziałek, 18 września 2017 13:02

Unici z Wybrzeża wrócili z tarczą

Wydawało się, że hokeiści z Oświęcimia będą musieli na swoje konto wpisać kolejna porażkę. Dzięki walce do końca wywieźli jednak z Gdańska 2 cenne punkty.
Co prawda to zawodnicy Unii Oświęcim objęli prowadzenie w 20. minucie spotkania wyjazdowego z Automatyką Gdańsk, to jednak Stoczniowcy nie mieli zamiaru odpuścić rozgrywanego w Hali Olivia meczu. Po tym, jak w bramce gdańszczan w 20 minucie krążek umieści Sebastian Kowalówka, trafieniem 9 minut później odpowiedział Kamil Dolny.

Mecz rozpoczął się na nowo, i to hokeiści z Wybrzeża okazali się skuteczniejsi. W 38 minucie gola na swoje konto pisał Jan Steber.

Kiedy wydawało się, że gdańszczanie dowiozą zwycięstwo do końca zawodów, na 4 minuty przed zakończeniem meczu do wyrównania doprowadził Radim Haas. losy spotkania miały rozstrzygnąć się w dogrywce.

W doliczonym czasie gdy to oświęcimianie wykazali się lepszą koncentracją. Po raz drugi do siatki Automatyki krążek skierował Haas, dając Unitom cenne wyjazdowe zwycięstwo.eł/facebook.com/pkh2014/
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl