Golemo
Sport
Czwartek, 25 czerwca 2020 09:45

Turbacz Summer Trail

Już w najbliższa sobotę 27 czerwca odbędzie się letnia edycja biegu na najwyższy gorczański szczyt - Turbacz Summer Trail. Bazą zawodów tradycyjnie będzie stacja narciarska Długa Polana w Nowym Targu.
Znakiem rozpoznawczym biegów Turbacz Trail jest to, że jest to jedyny bieg bezpośrednio na Turbacz. A Turbacz jak wiadomo to magiczne miejsce, z pięknymi widokami i malowniczymi trasami, skupiającymi miłośników różnych sportów.

Zimowa edycja od lat cieszy się świetną opinią, zawodnicy z całej Polski zjeżdżają się do Nowego Targu, aby poczuć niesamowity klimat wydarzenia. Mamy nadzieję, że letnia edycja również przypadnie Uczestnikom do gustu i na stałe wpisze się do kalendarza biegów górskich. Tym bardziej, że jak widać po listach startowych, szykuje się mocna obsada – mówi Paweł Sala, Dyrektor wydarzenia.

W pakiecie startowym Zawodnik otrzyma: napój, imienny numer startowy, komin Turbacz Summer Trail, oscypka z logiem biegu, gadżety od Miasta Nowy Targ oraz wejściówkę do strefy basenowej od Sponsora - Term Gorący Potok. Na mecie czekać będą medale, napoje od firmy FoodCare oraz piwo z Browaru Ciupaga.

Zarówno kominy jak i medale z 3 dystansów będą łącznie tworzyły piękną całość.

Pojawia się na nich symbol poprzedniej edycji, czyli owca oraz sowa czyli kolejny żywy symbol Miasta Nowy Targ oraz wilk.
Trwa właśniedogrywkę zapisów dla spóźnialskich dostępna pod linkiem www.b4sportonline.pl/turbacz_trail

Istnieje również możliwość zapisania się na miejscu.

Organizatorzy mają też propozycję dla zawodników, dla których udział w takim wydarzeniu nie jest komfortowy, ale chętnie by pobiegali – formuła Rekonesans, czyli formuła, w której o dniu i godzinie startu decyduje Uczestnik, format ten potrwa do 31 sierpnia 2020, a biegi będzie można odbywać po wyznaczonych w czasie zawodów trasach ze specjalną mapą.
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl