Sport
Piątek, 29 lipca 2016 16:21

Puszcza gotowa do sezonu i na Koronę

Piłkarze z Niepołomic pierwszy mecz zagrają na wyjeździe. Tymczasem można już kupować bilety na spotkanie z ekstraligową Korona Kielce.
W piątek rozpoczyna się sezon II ligi. Piłkarze Puszczy Niepołomice wyjadą na spotkanie z ROW Rybnik. Pierwszy mecz nowego sezonu zagrają 6 sierpnia z Siarką Tarnobrzeg.

Tymczasem kibice zapewne czekają już na potyczkę z drużyną z Ekstraligi, Koroną Kielce. Mecz w ramach 1/16 Pucharu Polski na Stadionie Miejskim w Niepołomicach zostanie rozegrany we wtorek 9 sierpnia.

- Mecz ten będzie mógł obejrzeć komplet dwóch tysięcy widzów jaki może pomieścić nasz stadion – poinformował marek Bartoszek z Puszczy Niepołomice. - Przypomnijmy, że w ubiegłym roku w spotkaniu z Lechią padł rekord frekwencji, wówczas mecz obejrzało przeszło 1750 sympatyków futbolu.

Znane są także ceny biletów. Będą one takie same jak podczas ubiegłorocznego spotkania z Lechią. Ceny pojedynczych biletów na mecz z Koroną Kielce: bilet normalny – 20 złotych, bilet ulgowy (studenci, emeryci, renciści) – 10 złotych, bilet specjalny (kobiety, dzieci) 5 złotych, bilet na trybunę gości: 20 złotych.

- Spora grupa sympatyków Puszczy Niepołomice będzie mogła ten mecz zobaczyć jednak zupełnie za darmo, co więcej na swoim ulubionym miejscu na Stadionie Miejskim w Niepołomicach. Wzorem ubiegłego roku posiadacze karnetów wejdą na ten mecz bezpłatnie – dodaje przedstawiciel klubu.

Pełną informację dotyczącą sprzedaży karnetów można znaleźć tutaj: http://www.puszcza-niepolomice.pl/pl/karnety-jesien-2016/.

Oprócz zakupu karnetu, bilety na mecz z Koroną można kupić na dwa sposoby. Po pierwsze sprzedaż będzie prowadzona w sekretariacie klubowym ( w tych samych godzinach można kupić karnety na całą rundę): poniedziałki, środy i piątki; 9.00-15.00, wtorki i czwartki 12.00-18.00 oraz w dniu meczu 9 sierpnia od godziny 15.00 (dwie godziny przed meczem ) – w kasie biletowej przed stadionem.

Sprzedaż biletów na mecz z Koroną nie będzie prowadzona w dniu meczu z Siarką Tarnobrzeg. Jest to spowodowane komfortem kibiców chcących zakupić bilety przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Bilet można również kupić nie wychodząc z domu, za pośrednictwem serwisu bilet.pax.pl.źródło: MKS Niepołomice

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl