Sport
Poniedziałek, 11 września 2017 13:39

Puchary dla NKSW i tytuły: Najlepszy Klub, Najlepszy zawodnik oraz wygrana walka zawodowa

W miniony weekend Nowotarski Klub Sportów Walki oficjalnie rozpoczął sezon startowy 2017/2018. Pierwszym sprawdzianem był udział w Lidze kickbokserskiej organizowanej przez klub Halny w Nowym Sączu.
Relacja trenera:

"Pojechaliśmy tam dość obszernym składem zabierając ze sobą zarówno doświadczonych zawodników jak i tych, którzy dopiero rozpoczęli swoją przygodą z tym sportem. Forma naszych podopiecznych jest zadowalająca, wygraliśmy większość pojedynków. Swoje walki zwyciężyli: Filip Bienias, Weronika Kukuczka, Konrad Hoły, Piotr Leja, Maks Hebda, Radosław Żółtek, Maks Truty, Konrad Szlęk, Łukasz Rusnak oraz zremisował Kamil Czubin. Dodatkowo Puchar dla Najlepszego Zawodnika wywalczył Filip Bienias, który pokonał zawodnika z "Jenel Fight Klub" Zabrze, który był o 7 kg cięższy i miał na koncie 88 walk MMA. Dzięki tym sukcesom NKSW zostało wyróżnione i nagrodzone Pucharem dla Najlepszego Klubu.

Bezpośrednio po zakończeniu Ligii, sztab szkoleniowy NKSW, pojechał na Galę Zawodową MMA do Sułkowic. Tam w walce wieczoru wystąpił i zwyciężył nasz 130 kg Kevin Szaflarski,😉 to była jego trzecia zawodowa wygrana. Zwyciężył techniką duszenie północ południe, pokonując zawodnika na co dzień trenującego w Niemczech. W ten oto sposób zakończyliśmy bardzo pracowity weekend. Przed nami już wkrótce kolejne wyzwania: turnieje ogólnopolskie, międzynarodowe, walki zawodowe dla prestiżowych federacji w kraju i za granicą. Korzystając z okazji chcieliśmy podziękować wszystkim firmom, które nas wspierają a w szczególności Medical Clinic Podhale, gidze najlepsi fachowcy zajmują się naszymi zawodnikami oraz Gorący Potok, w którym nasi podopieczni mogą liczyć na odnowę biologiczną. Przypominamy również że cały czas trwa nabór do naszych sekcji Kickboxingu K1 i Brazilian Jiu Jitsu.

Wojciech Hoły"

źródło: arch. klubu

Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl