Sport
Wtorek, 18 września 2018 10:33

Puchar Jesieni w Jabłonce

W miniony weekend na stadionie sportowym w Jabłonce odbył się Puchar Jesieni dla zawodników z rocznika 2010 i 2009. Organizatorami zawodów było Stowarzyszenie Kochamy Sport oraz Wójt Gminy Jabłonka.
W turnieju udział wzięły zespoły z terenu naszej gminy Jabłonka, Podhala, Bielska Białej i Krosna. Nie brakowało zaciętej rywalizacji oraz dobrej zabawy. W gronie piłkarzy urodzonych w roku 2010 wygrali reprezentanci Akademii Piłkarskiej Bardomed, zaś w rywalizacji rocznika 2009 najlepsi okazali się młodzi piłkarze Akademii Piłkarskiej Nowa Proszowianka.

Po zakończeniu zmagań odbyła się uroczysta dekoracja, podczas której nagrodzono wszystkich uczestników, a także wyłoniono najlepszych w poszczególnych kategoriach - najlepszego zawodnika turnieju, najlepszego bramkarza, oraz króla strzelców. Poniżej pełne wyniki Pucharu Jesieni 2018.

Rocznik 2009 :

Najlepszy zawodnik turnieju – Oskar Mielec (Akademia Piłkarska Nowa Proszowianka)
Najlepszy bramkarz - Michał Cisoń (NKP Podhale Nowy Targ)
Najlepszy strzelec – Oskar Kukuła (Akademia Piłkarska Nowa Proszowianka)

Rocznik 2010 :

Najlepszy zawodnik turnieju -Jakub Łebno Akademia Piłkarska Bardomed
Najlepszy bramkarz -Sebastian Baran Akademia Piłkarska Wielogłowy
Najlepszy strzelec - Jakub Łebno KS Metal Tarnów - szkółka piłkarska

Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych do śledzenia zmagań zawodników z rocznika 2008 oraz 2007 w ramach Pucharu Jesieni, który odbędzie się w dniach 29 i 30 września 2018 roku na stadionie w Jabłonce.


Źródło: www.jablonka.pl
foto: Łukasz Sowiński
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl