Sport
Wtorek, 2 października 2018 14:00

Puchar Jesieni 2018 w Jabłonce (zdjęcia)

Zakończyła się druga edycja Pucharu Jesieni w Jabłonce. Dzięki uprzejmości Pana Wójta Gminy Jabłonka Antoniego Karlaka na stadionie w Jabłonce gościły najlepsze drużyny w południowej Polsce.
W tegorocznej edycji wzięło udział prawie 70 drużyn w 4 kategoriach wiekowych. Do Jabłonki zjechały się drużyny z Krosna, Nowego Sącza, Krakowa, Starego Sącza, Tarnowa, Bielska-Białej, Proszowic oraz najlepsze drużyny z regionu Orawy i Podhala..

Najlepszymi drużynami w Pucharze Jesieni były:
Rocznik 2010 – 1. Bardomed Krosno 2. Sandecja Nowy Sącz 3. AP Wielogłowy
Rocznik 2009 – 1. AP Proszowianka 2. NKP Podhale 3. Strumień Polanka Wielka
Rocznik 2008 – 1. UKS Sokoliki Stary Sącz 2. Wiatr Ludźmierz 3. Akademia Piłkarska Wierchy Rabka
Rocznik 2007 – 1. Didi Gol Rabka-Zdrój 2. Football Wizards Kraków 3. Akademia Piłkarska Wierchy Rabka

W każdej kategorii wybrano najlepszych zawodników, a dzięki firmie Dido Sport Rafał i Wojciech Siuta z Nowego Targu każdy zawodnik otrzymał nagrody rzeczowe.

Organizatorzy dziękują również Panu Piotrowi Pukowskiemu kierownikowi Zakładu Usług Komunalnych w Jabłonce za wielką pomoc w organizacji turnieju i świetnie przygotowane boiska, oraz Podhalańskiemu Podokręgowi Piłki Nożnej za objęcie patronatem turnieju. To dzięki staraniom działaczy drużyny z naszego regionu mogły uczestniczyć w Pucharze Jesieni.

Podziękowania należą się również sponsorom oraz partnerom: Dido-Sport Rafał i Wojciech Siuta, Transport Kidoń Grzegorz Kidoń z Lipnicy Małej, AG Media, Wir Computers, ALDron, Delice Catering, Best Wear Guzik Dorota, Kegel-Błażusiak sp. z o.o. oraz wszystkim wolontariuszom bez których ten turniej na pewno by się nie odbył.


mat. prasowe, zdjęcia Łukasz Sowiński
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl