sadeczanin.info kibice z Nowego Sącza którzy przyjechali na wczorajszy mecz do Krakowa wyrwali kilkadziesiąt krzesełek na trybunach, a rzucane przez nich petardy i race spowodowały zadymienie boiska i w rezultacie przerwanie meczu." /> Przerwany mecz Wisły z Sandecją. Sądeccy kibice zdemolowali stadion. • malopolskaonline.pl
Sport
Niedziela, 5 listopada 2017 15:14

Przerwany mecz Wisły z Sandecją. Sądeccy kibice zdemolowali stadion.

Jak podaje sadeczanin.info kibice z Nowego Sącza którzy przyjechali na wczorajszy mecz do Krakowa wyrwali kilkadziesiąt krzesełek na trybunach, a rzucane przez nich petardy i race spowodowały zadymienie boiska i w rezultacie przerwanie meczu.
Sądeczanie do grodu Kraka przybyli w sile kilku autobusów a na miejscu dołączyli do nich kibice Cracovii z którą sądecki klub ma tak zwaną zgodę. Kilkaset osób przeszło spod stadionu przy ulicy Kałuży pod stadion przy ulicy Reymonta. Jak relacjonuje portal lovekrakow.pl przyjezdni haniebnie zachowali się jeszcze przed pierwszym gwizdkiem. Gdy wszyscy w milczeniu oddawali hołd zmarłym z okazji ostatniego święta, pseudokibice zaczęli śpiewać wulgarną przyśpiewkę o Wiśle. Wiślacki sektor C nie pozostał im dłużny i w trakcie meczu również odpowiadał mało kulturalnie.



Trwa szacowanie szkód. W pierwszej kolejności obciążą one gospodarza spotkania czyli Wisłę Kraków ale ta z pewnością wystąpi o pokrycie strat do Sandecji.

Wynik meczu 3 do 0


oprac. wo/
Reklama
komentarze
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl