Sport
Wtorek, 11 października 2016 10:10

Porażka po wyrównanym meczu (zdjęcia)

Młodzicy Akademii Piłkarskiej Wisła Czarny Dunajec w kolejnym spotkaniu ligowym podejmowali zespół PUKS Karol Wadowice. Gospodarze szybko objęli prowadzenie po długim podaniu Maciej Habernego niezdecydowanie bramkarza wykorzystał Artur Krużel i Wiślacy prowadzili 1-0.
Goście po straconej bramce ruszyli do ataku natomiast zawodnicy z Czarnego Dunajca kontratakowali przeprowadzając kilka ładnych akcji skrzydłami. Goście wyrównali po błędzie dobrze dysponowanego Macieja Habernego, który w zupełnie niegroźnej sytuacji przepuścił piłkę. Remisowy wynik utrzymał się do przerwy.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, obydwa zespoły stwarzały sytuacje, jednak bramkarze wychodzili obronną ręką z tych pojedynków. Niestety dla gospodarzy jedną z takich sytuacji na gola zamienił napastnik gości po pięknym strzale w samo okienko bramki Habernego. Wiślacy do końca walczyli o odrobienie strat, niestety na cztery minuty przed końcem sędzia ukarał 3 minutami kary Radosława Mastelę. Gospodarze pomimo osłabienia atakowali i stworzyli sobie kilka groźnych okazji do wyrównania jednak w kluczowych momentach piłki w polu karnym nie opanował Wilkowski a Norbert Szkodoń w idealnej sytuacji trafił w bramkarza i kolejna porażka Wiślaków stała się faktem. Pomimo ambitnej gry AP Wisła zanotował dziewiątą porażkę w sezonie.

"...Po bardzo słabym ostatnim spotkaniu głównym założeniem przed meczem były: twarda gra, zaangażowanie, koncentracja oraz gra wysokim pressingiem. Cieszę się, że chłopaki się z tego wywiązali, szkoda, że pomimo prowadzenia i ambitnej gry nie udało się zdobyć nawet jednego punktu bo byłaby to nagroda za ciężką pracę jaką wykonał zespół"... komentuje trener Paweł Batkiewicz.

inf. prasowa, zdj. Marcin Rafacz
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl